banner2

Erman Toroğlu'ndan Mete Kalkavan'a ağır sözler: Ehliyeti var ama kabiliyeti yok!

Son dakika haberleri... Erman Toroğlu, Süper Lig hakemi Mete Kalkavan'a ağır eleştirilerde bulundu. Toroğlu, FIFA'nın Kalkavan'ı yetersiz bularak geri gönderdiğini açıkladı.

Spor 21.09.2022, 10:46
Abone ol
Erman Toroğlu'ndan Mete Kalkavan'a ağır sözler: Ehliyeti var ama kabiliyeti yok!

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Trabzonspor-Gaziantep FK maçını yöneten Mete Kalkavan'ı eleştirdi.

FIFA'nın Kalkavan'ı yetersiz bulduğunu belirten Toroğlu, "Mete Kalkavan'ı Türkiye'de FIFA yapıp gönderdiler, FIFA ise 'bu hakem bize yaramaz' diyerek geri yolladı. Arabayı kullanan şoför, ehliyeti var ama kabiliyeti yok. Gaza basarsan araba gidecek ama şoförü arabadakiler meşgul ederek sürati azaltıyorlar. Şoför de olaya el koymuyor. 'Susun beyler, araba kullanıyorum' dese normal süratle gidecek. Hakem kim? Mete Kalkavan." ifadelerini kullanarak ağır eleştirilerde bulundu.

ERMAN TOROĞLU: CİRİT ATIYORLAR

Yeni seçilen TFF yönetiminin de görevde çok fazla kalmayacağını iddia eden Erman Toroğlu, "Merak etmeyin, bu federasyonun başını da bu hakemler yiyecek. Fazla sürmez. Kaç federasyon gitti, kaç teknik adam gitti, kaç kulüp başkanı gitti, aynı hakemler hâlâ cirit atıyorlar. Daha enteresanı hakemliği bırakan bazı kocabaşlar önümüzde 4 yıl için seçilecek federasyonda MHK olmak için cirit atmaya başladılar" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!