Yandex Metrica

Ergin Ataman'dan İbrahim Kutluay'a sert cevap! Yüreksiz ifadelerine sosyete göndermesi!

Ergin Ataman'dan İbrahim Kutluay'a sert cevap! Yüreksiz ifadelerine sosyete göndermesi!

Son dakika haberleri... A Milli Basketbol Başantrenörü Ergin Ataman, Gürcistan maçı sonrası yaşanan olaylara ve daha sonrasında İbrahim Kutluay'ın ifadelerine cevap verdi.

Spor

03.05.2024, 09:16

FIBA 2022 Avrupa Şampiyonası'nda mücadele eden A Milli Erkek Basketbol Takımı, Gürcistan'a ikinci uzatma sonunda 88-83'lük skorla mağlup olmuştu.

Maçtan sonra yaşanan olaylar karşılaşmaya damga vurmuştu.

Furkan Korkmaz, soyunma odasında Gürcistanlı oyuncular ve güvenlik güçlerinin saldırısına uğradıklarını açıklamıştı.

Bugün bir açıklama yapan A Milli Basketbol Takımı başantrenörü Ergin Ataman, "Shengelia, Bitadze ve atılan oyuncu, Furkan’a direkt saldırıda bulunuyor. Kondisyonerimiz darbe alıp, yere düşüyor. Furkan’ı koç odasına saklıyorlar. Bu büyük bir saçmalık. Olay koridorda. Bizim haberimiz yok. Maçın içindeyiz. Görüntülerde ortaya çıktı." ifadelerini kullandı.

Kural hatası olabileceği için itirazda bulunduklarını söyleyen Ataman, "22 saniyenin göz göre göre oynatılmaması büyük bir skandal. İtirazımızı anında yaptık, bizi püskürttüler masadan. Bu konuda FIBA'dan maçın tekrarını ya da son 4.5 dakikanın tekrar oynanmasını beklemedeyiz. Burada, skandal, çağ dışı bir organizasyonun içindeyiz." dedi.


ERGİN ATAMAN'DAN İBRAHİM KUTLUAY'A SERT CEVAP

Öte yandan eski basketbolcu İbrahim Kutluay'ın bir yayında dile getirdiği  “Bir tane yürekli oyuncu olacak ya, bir tane ya, bir tane yürekli olacak, bir tane! Ya Gürcistan’a kaybediyoruz ya, insan utanır" sözlerine şöyle yanıt verdi:

"Sosyete kulüplerinde maçları izleyip, ondan sonra ekranlara çıkıp, bu çocuklara 'siz yüreksizsiniz, utanmıyor musunuz?' demesini kınıyorum. Bu oyuncuların yüreğini koyuyorlar ortaya."
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading