Yandex Metrica

Ergin Ataman: Çok heyecanlıyım, Cumhurbaşkanımız'a teşekkür ediyorum

Ergin Ataman: Çok heyecanlıyım, Cumhurbaşkanımız'a teşekkür ediyorum

Son dakika haberleri... A Milli Erkek Basketbol Takımı, Ergin Ataman'ın başantrenör olarak göreve getirildiğini resmen duyurdu.

Spor

10.02.2024, 09:55

Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzelenen imza törenine Türkiye Basketbol Federasyonu Hidayet Türkoğlu, yeni hoca Ergin Ataman ve basın mensupları katıldı.

Çok heyecanlı olduğunu belirten Ataman, "Beni tanıyanlar bilir iddialı bir insanım. Avrupa'da madalya almak için tüm oyuncularımızı milli takıma bekliyorum. Vatandaşlarımıza, 'İşte bu benim takım' dedirteceğiz." ifadelerini kullandı.

Efsane fotoğraf yıllar sonra ortaya çıktı! Messi ile Lamine Yamal'ın bebeklik halleri Efsane fotoğraf yıllar sonra ortaya çıktı! Messi ile Lamine Yamal'ın... Haberi Görüntüle

ERGİN ATAMAN: CUMHURBAŞKANIMIZ'A TEŞEKKÜR EDİYORUM

"Çok büyük heyecan duyuyorum. Süreç çok hızlı gelişti. 1 hafta önce Orhun Ene görevden ayrıldı, Hidayet Türkoğlu görüştü. İlk aday olarak beni düşündüklerini belirtti. Şartlarımı sordu. Tek bir şey söyledim, milli takımda çalışmanın hiçbir şartı olamaz."

"Sürece dahil olan her konuda destek olan Spor Bakanımız Sayın Kasapoğlu'na, süreci yakından takip eden, basketbolu çok seven, her türlü desteği veren ve milli takımımızın halkın gururu olmasını isteyen Sayın Cumhurbaşkanımız'a teşekkür ediyorum."

Brezilya medyası yazdı: Sambacı, Fenerbahçe'ye çok yakın Brezilya medyası yazdı: Sambacı, Fenerbahçe'ye çok yakın Haberi Görüntüle

ERGİN ATAMAN YARDIMCILARI AÇIKLADI

"Birinci yardımcım Hakan Demir, ikinci yardımcım ise Ender Arslan olacak. Mehmet Okur görevine devam edecek. Kadroyu oluştururken tecrübeli ve kapasiteli bir ekip yapmaya çalıştık. Onlara güveniyorum."

Ferdi Kadıoğlu kafaları karıştırdı! Mourinho, transfer fikrini değiştirdi Ferdi Kadıoğlu kafaları karıştırdı! Mourinho, transfer fikrini değiştirdi Haberi Görüntüle

HİDAYET TÜRKOĞLU'DAN TUNCAY ÖZİLHAN'A TEŞEKKÜR

Ergin Ataman ile başarılı olmak istediklerini aktaran TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, "Bizi hedeflerimize taşıyacak yeni bir hoca arayışımız vardı. Bu arayışı Ergin Ataman ile noktaladık. Kendisine teklifimizi kabul ettiği için teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu süreçteki rolü için Tuncay Özilhan’a da teşekkürlerimizi sunuyoruz.” görüşlerini dile getirdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading