Yandex Metrica

Sitede Ara

Erden Timur'un yerine gelen İbrahim Hatipoğlu nereli, ne iş yapıyor?

Erden Timur'un yerine gelen İbrahim Hatipoğlu nereli, ne iş yapıyor?

Galatasaray'da Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur basın toplantısında görevinden ayrıldığını duyuyarak "14 aydır dayanmamın tek nedeni Galatasaray" dedi. Bunun üzerine Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Timur'un yerine İbrahim Hatipoğlu ile görüşmelere başlayacağı iddia edildi. İşte detaylar...

Spor

04.06.2024, 11:26

Galatasaray'da Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur'un görevinden ayrılmasının ardından yerine kimin geçeceği merak konusu oldu.

Sabah'ın haberine göre Erden Timur'un yerine göreve gelecek olan İbrahim Hatipoğlu ile birlikte transfer tarruzu başlayacak.

İbrahim Hatipoğlu, Türkiye'nin en tanınmış iş adamlarından biridir ayırca Galatasaray Spor Kulübü'nün Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi'dir.

Beşiktaş'ın yeni sezon forması ne kadar? Beşiktaş'ın yeni sezon forması ne kadar? Haberi Görüntüle

İBRAHİM HATİPOĞLU NERELİ, NE İŞ YAPIYOR?

1969 yılı, Şanlıurfa doğumludur. İTÜ Makine Mühendisliği ve İTÜ Makine Mühendisliği Otomotiv Programı Yüksek Lisans mezunudur. Egebant AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. 2018- 2023 yılları arasında GSYİAD Başkanlığı görevini yapmıştır. Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimde Dursun Özbek'in listesinde yer alan Hatipoğlu yönetim kurulu üyesidir.

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading