Yandex Metrica

Sitede Ara

Erden Timur sonrası, Gomis'den duygulandıran mesaj

Erden Timur sonrası, Gomis'den duygulandıran mesaj

Galatasaray'ın eski futbolcularından Bafetimbi Gomis, sarı-kırmızılı kulüpteki görevinden ayrıldığını açıklayan Erden Timur için sosyal medyada duygusal bir veda paylaşımı yaptı. Gomis, Galatasaray'daki görevini bırakan Timur'a teşekkürlerini iletti ve birlikte geçirdikleri günleri anarak duygularını dile getirdi.

Spor

05.06.2024, 18:55

Galatasaray'ın eski golcüsü Bafetimbi Gomis, kulüpteki görevinden ayrılan Erden Timur için duygusal bir veda paylaşımı yaptı. Gomis, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Erden Timur'a teşekkür etti ve birlikte geçirdikleri zamanı hatırlattı.

Beşiktaş'tan milli operasyon! Forvet hattı yüzde yüz yerli olacak Beşiktaş'tan milli operasyon! Forvet hattı yüzde yüz yerli olacak Haberi Görüntüle

GOMİS'İN VEDA MESAJI

Gomis, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Erden Timur’un ayrılma kararını öğrendiğimde gözümün önüne bu fotoğraf karesi geldi. Kazandık, kaybettik, güldük, ağladık. İlişkilimiz sağlamdı, sırt sırta verdik ayakta kaldık. Teşekkürler Erden Timur, teşekkürler sayın başkan Dursun Özbek. Taraftarlarımızın da dediği gibi 'Bize her sevdadan geriye kalan sadece Galatasaray!'"

Daichi Kamada Premier Lig'de! Resmi imzalar atıldı Daichi Kamada Premier Lig'de! Resmi imzalar atıldı Haberi Görüntüle

ERDEN TİMUR'UN GALATASARAY'DAKİ ROLÜ

Erden Timur, Galatasaray'da yöneticilik yaptığı dönemde kulübün birçok önemli kararında ve transferde etkili bir rol oynamıştı. Timur'un ayrılığı, kulüp için önemli bir değişim anlamına geliyor.

Allan Saint Maximin'den art arda paylaşımlar geldi Allan Saint Maximin'den art arda paylaşımlar geldi Haberi Görüntüle

TARAFTARLARIN TEPKİSİ

Gomis'in paylaşımı, Galatasaray taraftarları arasında büyük ilgi gördü ve birçok taraftar, yorumlarında hem Gomis'e hem de Erden Timur'a teşekkürlerini iletti. Taraftarlar, Timur'un kulübe katkılarının unutulmayacağını belirterek, gelecekte de Galatasaray'a başarılar diledi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading