Emirhan İlkhan Beşiktaş'tan ayrılacak mı? Genç futbolcudan ilk açıklama

Beşiktaş'ta takımdan ayrılacağı konuşulan genç futbolcu Emirhan İlkhan, transfer sürecine ilişkin ilk kez açıklamada bulundu. İtalyan ekibi Torina'ya transfer olacağı konuşulan genç yıldızdan ayrılık iddialarına ilişkin "Kulübümle olan sözleşmeme imza atarken, yurt dışından uygun bir teklif gelmesi halinde belirli bir meblağ karşılığı ayrılabilmem için anlayış göstermelerini rica ettim" dedi. 

Spor 30.07.2022, 20:41
Emirhan İlkhan Beşiktaş'tan ayrılacak mı? Genç futbolcudan ilk açıklama

İtalya Serie A ekibi Torino'ya transfer olacağı iddia edilen Beşiktaş'ın genç yıldızı Emirhan İlkhan, ilk kez konuştu. 18 yaşındaki futbolcu, sosyal medya hesabından transferine ilişkin yeşil ışık yaktı ve transferin gerçekleşmesi halinde siyah-beyazlı camiadan anlayış beklediğini ifade etti.

TORİNO TRANSFERİNE SICAK BAKIYOR 

Emirhan, "Yurt dışına transferim hakkında dün akşam itibarıyla basında çıkan haberlerle ilgili açıklama yapmak gereği duyuyorum." diyerek transfer iddilarını doğruladı ve konuşmasına şu şekilde devam etti;  Geride bıraktığımız haziran ayında kulübümle olan sözleşmemi yeniledim ve imza atarken yurt dışından uygun bir teklif gelmesi halinde belirli bir meblağ karşılığı ayrılabilmem için anlayış göstermelerini rica ettim.

Süreç sonunda transferim olur ya da olmaz bilemiyorum. Ancak bu durumun benim için de ne kadar zor bir süreç olduğunu paylaşmak istiyorum.

Eğer yurt dışına gidersem Beşiktaş'ı ve Türk futbolunu en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım."

.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!