Yandex Metrica

Efsanevi peçete! Messi için çok değerliydi, şimdi ise satılıyor

Efsanevi peçete! Messi için çok değerliydi, şimdi ise satılıyor

Lionel Messi'nin 13 yaşında Barcelona'ya transfer olduğu sözleşmenin imzalandığı efsanevi peçete, Londra'da gerçekleştirilecek açık artırmada satışa çıkıyor. Açılış fiyatı 300 bin sterlin.

Spor

02.02.2024, 10:48

Futbolun efsane isimlerinden Lionel Messi'nin 13 yaşındayken Barcelona ile imzaladığı ilk sözleşmenin yer aldığı tarihi peçete, Londra'da düzenlenecek açık artırmada futbolseverlerle buluşacak.

Abdullah Avcı'dan Atilla Szalai açıklaması Abdullah Avcı'dan Atilla Szalai açıklaması Haberi Görüntüle

TARİHİ BELGE

Aralık 2000 tarihinde imzalanan bu benzersiz peçete, Barcelona'nın o dönemki teknik direktörü Carles Rexach'ın, Messi'nin transferini taahhüt ettiği belgeyi içeriyor. Aynı zamanda menajer Horacio Gaggioli ve transfer danışmanı Josep Minguella'nın da imzalarını taşıyor.

2024-2025 Süper Lig fikstürü açıklandı mı? Fenerbahçe- Galatasaray derbisi ne zaman? 2024-2025 Süper Lig fikstürü açıklandı mı? Fenerbahçe- Galatasaray derbisi ne... Haberi Görüntüle

AÇILIŞ FİYATI 300 BİN STERLİN

Londra merkezli müzayede evi Bonhams, Messi'nin tarihi sözleşme peçetesini açık artırmaya çıkarıyor. Açılış fiyatı, tarihi belgenin eşsizliği ve önemi nedeniyle 300 bin sterlin olarak belirlendi.

Son dakika... 'UEFA'dan Merih Demiral'a 2 maç men verildi' iddiası: TFF'den açıklama Son dakika... 'UEFA'dan Merih Demiral'a 2 maç men verildi' iddiası:... Haberi Görüntüle

BARCELONA TARİHİNDE BİR ANI

Bu eşsiz belge, Barcelona'nın tarihinde bir dönüm noktasını simgeliyor. Messi'nin kariyerinin başlangıcına tanıklık eden peçete, futbolseverler arasında büyük ilgi uyandırması bekleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

1

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading