Efsane isim Burak Elmas'ı hedef aldı: Musait bir yerinize kına yakın!

Son dakika haberleri... Fatih Terim'i göndererek Domenec Torrent'ş göreve getiren Galatasaray, İspanyol hocanın çıktığı ikinci maçı da farklı kaybetti. Büyük tartışmaların yaşandığı mücadele sonrası spor yazarları takımın son durumunu değerlendirdi.

Spor 21.01.2022, 11:27 21.01.2022, 11:30
Abone ol
Efsane isim Burak Elmas'ı hedef aldı: Musait bir yerinize kına yakın!

Süper Lig'in 22.haftasında Galatasaray evinde Kasımpaşa'ya 3-1 yenilerek üst üste 3.yenilgisini aldı. 

Bu sonuçla zirveden hızla uzaklaşan Aslan, 27 puanla 13.sırada kaldı.

Pazar akşamı Trabzonspor'u konuk edecek Galatasaray'ın son durumu taraftara hayal kırıklığı yarattı.

Mücadele sonrası spor yazarları Sarı-kırmızılıların son durumunu köşe yazılarında dile getirdi.

GÜNTEKİN ONAY: DEPRESYON

Hürriyet gazetesi yazarı Güntekin Onay: Galatasaray’da kötü gidişat tüm hızıyla devam ediyor ve fikstürde bundan sonraki maçlar daha da zor. Hafta sonu Trabzonspor karşılaşması var. Sarı kırmızılılar, lidere de kaybettiği takdirde içinden çıkması çok zor bir depresyonla yüzleşmek durumunda kalır. Domenec Torrent ve ekibi de takımı bu bunalımdan çıkartacak deneyime sahip değil.


DENİZ ÇOBAN: POZİYON PENALTI

Fanatik Gazetesi yazarı Deniz Çoban: 70'te soldan ceza sahasına giren Emre Kılınç'ın karşısına çıkan Travnik; risk alarak, kolunu başının gerisinde genişleterek, kayarak bir müdahalede bulundu. Emre’nin oynadığı top, Travnik’in ayağından sekerek vücudundan dışarı doğru genişlettiği koluna temas etti. Bu net bir penaltıydı. Hakemin penaltı kararı vermesi gerekirdi ancak oyunu devam ettirdi. Bu pozisyon dışında da maçta bazı cılız penaltı beklentileri oldu. O pozisyonlarda hakemin devam kararları doğruydu.

BÜLENT TİMURLENK: NEDEN GELDİM İSTANBUL'A?

Sabah gazetesi yazarı Bülent Timurlenk: Takımın yaş ortalamasını düşürmek, kalite dengesini korumak için seçimden sonra 30 milyon Euro harcamadan Luis Campos'u İstanbul'a çağırabilirdiniz, güzel havada gömlekle izlerdi bir maçı... Avrupa futbolunun en önemli futbol akıllarından biri dün Galatasaray'ı buz gibi havada izlerken bilmediği bir türkü çalıyordu belki de kulaklarında: "Neden geldim İstanbul'a..." 

AHMET ÇAKAR: BURAK ELMAS VE AVANELERİ

Şimdi herkes müsait bir yerine kına yakabilir. Başta Burak Elmas ve avaneleri sonra da Taksim Meydanı'nda mehter takımını izleyen İspanyol turist gibi davranan Torrent efendi. Bir kaç hafta öncesine kadar düşme ihtimali çok yüksek Kasımpaşa ile Galatasaray arasındaki puan farkı şu an sadece 3. Galatasaray ufak ufak düşme potasına yürüyor.

Şurası bir gerçek ki gerek takım gerek bireysel savunmada Türkiye'nin en kötüsü Galatasaray.  Kenarda Torrent diye bir hoca var. Galatasaray gol atıyor, suni hafif bir sevinme, maç boyu poker face suratıyla hiçbir reaksiyon göstermeyen kifayetsiz işi kafasında ve ruhunda bitirmiş bir adam. İşte Burak Elmas ve yöneticilerinin eseri bu. 


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!