Yandex Metrica

Sitede Ara

Dursun Özbek'ten Fenerbahçe'ye Mourinho taşı: Bayağı endişelenmişler

Dursun Özbek'ten Fenerbahçe'ye Mourinho taşı: Bayağı endişelenmişler

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe'nin teknik direktörlük görevine Jose Mourinho'yu getirmesi hakkında çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Özbek, Fenerbahçe'nin bu hamlesinin, Galatasaray'ın geçtiğimiz sezonda yarattığı etkinin rakiplerini endişelendirdiğini gösterdiğini belirtti. İşte Dursun Özbek'in açıklamalarından öne çıkanlar...  

Spor

01.06.2024, 22:44

Dursun Özbek, yönetim kurulu ve diğer kurullarla birlikte Anıtkabir'i ziyaret ettikten sonra basına yaptığı açıklamada, "Seçimlerden sonra ilk işimiz Anıtkabir'i, Atatürk'ümüzü ziyaret etmek ve ona bağlılığımızı bildirerek, onun aydınlattığı yolda, kurduğu cumhuriyetin izinde yürüdüğümüzü ifade etmektir" dedi.

Özbek, Cumhuriyet'in 100. yılında lig şampiyonluğunu kazandıklarını ve bu başarının 101. yılda da devam ettiğini vurguladı. "Galatasaray'ın bundan sonraki hedefi, Ali Sami Yen Bey'in ifade ettiği gibi, Avrupalı takımları yenmektir. Bu amaçla hazırlıklarımızı sürdürüyoruz" ifadelerini kullandı.

Manchester United Ferdi için ısrarcı çıktı! 84 milyon Euro'luk takas teklifi Manchester United Ferdi için ısrarcı çıktı! 84 milyon Euro'luk takas... Haberi Görüntüle

TARAFTAR VE YENİ ZESON HAZIRLIKLARI

Başkan, Galatasaray taraftarlarını sarı kırmızılı bayraklarla şehirlerini donatmaya davet etti ve yeni sezon için tüm Türkiye'deki kulüplere başarılı bir yıl diledi. "Şampiyonlar Ligi'nde play-off turu oynayacağız ve hazırlıklarımızı çok önceden yaptık. Transfer çalışmaları bu ayın sonunda başlayacak ve taraftarımızı memnun edecek bir takım kurmak için çalışıyoruz" dedi.

Ve Adam resmen Danimarka'da Ve Adam resmen Danimarka'da Haberi Görüntüle

MOURINHO YORUMU

Fenerbahçe'nin Jose Mourinho'yu teknik direktör olarak getirmesi hakkında Özbek, "Jose Mourinho çok önemli birisi. Demekki geçtiğimiz sezonda Galatasaray'ın yarattığı etki bayağı endişelendirmiş diğer takımları. Bu sene daha sıkı çalışıyorlar, öyle gözüküyor" şeklinde konuştu. Özbek, Galatasaray'ın her zaman kazanan bir takım olduğunu ve 5. yıldıza hazırlandıklarını belirtti.

 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading