Yandex Metrica

Sitede Ara

Dursun Özbek'ten Fenerbahçe'ye ağır sözler: Kongrelerini gördük! Küfür, saldırma...

Dursun Özbek'ten Fenerbahçe'ye ağır sözler: Kongrelerini gördük! Küfür, saldırma...

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe'deki olağan seçimli genel kurula ve Galatasaray'ın transfer çalışmalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Spor

10.06.2024, 02:07

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe'nin olağan seçimli genel kurulu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Özbek, kongre sırasında yaşanan olayları eleştirerek "Özellikle dün rakip takımın genel kurulu vardı. Seçimli genel kuruldu. Kongrelerini de izledik. Küfür, saldırma. Nasıl bir kongre olduğunu gördük. Kongrenin bir tarafındaki aday salonu terk ediyor. Sizlerin yorumuna bırakıyorum." şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı'dan Fenerbahçe taraftarına müjde: Transferlerde son aşamadayız Acun Ilıcalı'dan Fenerbahçe taraftarına müjde: Transferlerde son aşamadayız Haberi Görüntüle

DURSUN ÖZÖBEK'TEN TV PROGRAMINDA İSMİNİN ANILMASI SONRASI CEVAP

Özbek, kongre sonrasında yapılan televizyon programına da değinerek şu ifadeleri kullandı:

"Kongre dağıldı. Tek taraflı konuşmalar yapıldı. Sonrasında iki başkan televizyon programında konuştular. Türk sporu, Türk futbolu hakkında bir şeyler söylenecek zannetti insanlar. Sporla ilgili olmayan tartışmalar. Ali Bey, Galatasaray başkanının adını ağzına alırken iki kez düşünsün. Biraz dikkatli olmasını tavsiye ediyorum. Aziz Bey ikili mikili bir şeyler söyledi ama kendisi destede yok. Dolayısıyla Türk sporuna fayda getirmesini umduğumuz toplantı bir şey sağlamamıştır. Galatasaray başkanına bir şey söylerken iki kez düşünsün. İki tane başarısız başkan konuşuyor. Başarılı olmaları bu tavırlarıyla mümkün değil. Galatasaray'ın başarılarını yaşamaya devam edecekler."

Trabzonspor transferi her an duyurabilir! Onuachu'nun inadı kulübünü bezdirdi Trabzonspor transferi her an duyurabilir! Onuachu'nun inadı kulübünü bezdirdi Haberi Görüntüle

Allan Saint Maximin'den art arda paylaşımlar geldi Allan Saint Maximin'den art arda paylaşımlar geldi Haberi Görüntüle

BANKALAR BİRLİĞİ ANLAŞMASI

Dursun Özbek, Bankalar Birliği anlaşmasından çıkmak için projelerin hazır olduğunu belirterek "Bankalar Birliği konusu çok net. Oradaki hedefimiz en kısa sürede çıkmak. Seçim dönemine denk geldi. Projesi hazır. Yeni yönetime gelenlerin yapmasını daha uygun bulduk. Bankalar Birliği'nden çıkmanın doğru olacağını 6 sene önce söyledim. Rakiplerimiz yeni yeni söylemeye başladı." şeklinde açıklamada bulundu.

Fenerbahçe'de sürpriz ayrılık! Edin Dzeko iki yıllık teklifi kabul etti Fenerbahçe'de sürpriz ayrılık! Edin Dzeko iki yıllık teklifi kabul etti Haberi Görüntüle

TRANSFER ÇALIŞMALARI

Galatasaray Başkanı, transfer çalışmaları hakkında da önemli bilgiler verdi. Özbek, özellikle Rafa Silva ve diğer transfer hedefleriyle ilgili "Benim beşinci ya da altıncı transfer dönemim. Bazı şeyleri önceden söylemenin kulüp menfaatine olduğunu düşünmüyorum. Transfer çalışmaları sürüyor. Bizdeki transferin yapılış tarzı bellidir. En kısa sürede bitirmeyi düşünüyoruz. Kamp dönemine yetiştirmek istiyoruz." sözleriyle transfer sürecinde gizlilik politikasını bozmadı ve konuyu geçiştirdi.

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

1

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading