banner2

Dursun Özbek transfer müjdesini verdi! Galatasaray yıldız oyuncu için gün sayıyor

Son dakika transfer haberleri... Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, transfer çalışmaları hakkında taraftarı heyecanlandıran itiraflarda bulundu. Özbek, yeni imzaların yolda olduğunu belirtti.

Spor 24.07.2022, 15:56
Abone ol
Dursun Özbek transfer müjdesini verdi! Galatasaray yıldız oyuncu için gün sayıyor

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek,  Küçükçekmece Kürek Tesisleri'nde incelemelerde bulundu.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özbek, futbolda transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, "Transferin bir kısmını yaptık, bir kısmı için de çalışıyoruz. Ben taraftarlarımızdan sabır diliyorum çünkü bu profesyonel bir operasyon. Hiç endişe etmesinler, en yarışmacı en iyi takımı futbolda da kuracağız." dedi.

Dursun Özbek'in söz ettiği ismin Evander olduğu iddia ediliyor.

Brezilyalı yıldızın Sarı-kırmızılı takımın formasını giymesi bekeniyor.

Transfer çalışmalarının titizlikle ve Galatasaray'ın maddi hakları korunarak yapıldığına dikkati çeken Özbek, "Diğer şubelerimizde de aynı yolu izliyoruz. Bu sene Cumhuriyet'imizin 100. yılı. Mustafa Kemal Atatürk'ün bize armağanı olan Cumhuriyet'in 100. yılında da en üst seviyede başarılı olmak için elimizden geleni yapacağız. Zaten genel kurul üyelerine öyle bir sözüm vardı. Bu konuda hiç endişe etmesinler." diye konuştu.

DURSUN ÖZBEK: BÜYÜK ÖLÇÜDE TAMAMLADIK

"Bir spor kulübünün başarıları tesislerinin hangi seviyede olduğuna bağlı. Maalesef Galatasaray Kulübündeki tesisler, 30-40 sene evvel yapılmış ve bugüne kadar güncellenmemiş tesisler. Hem futbolda hem de amatör şubelerde başarı istiyorsak önce tesislerimizi elden geçirmemiz lazım. Galatasaray Adası'yla başladık. Bugün kullanılabilir vaziyete getirdik. Orada deniz küreği ve yüzme sporu icra edeceğiz. Galatasaray Adası geçmişten beri sporcular yetiştiren bir mekandı. Tekrar aynı şekle getireceğiz ve sosyal tesis olarak da kulübün genel kurul üyeleri ile misafirlerinin kullanacağı bir alan olacak. Büyük ölçüde tamamladık, önümüzdeki günlerde de misafir kabul etmeye başlayacağız."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!