Yandex Metrica

Dursun Özbek "şüpheli" sıfatıyla adliyede ifade verdi

Dursun Özbek "şüpheli" sıfatıyla adliyede ifade verdi

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından yapılan şikayet üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nda ifade verdi.

Spor

10.07.2024, 18:04

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün hakkında yaptığı şikayet sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Soruşturma Bürosu'nda ifade verdi. Edinilen bilgilere göre, Fenerbahçe, Özbek'in 6 Kasım 2023 ve 27 Şubat'ta yaptığı açıklamalar nedeniyle şikayette bulundu.

TFF açıkladı! 2024 Galatasaray- Beşiktaş Süper Kupa finali ne zaman oynanacak? TFF açıkladı! 2024 Galatasaray- Beşiktaş Süper Kupa finali ne zaman... Haberi Görüntüle

ÇAĞLAYAN'DAKİ İSTANBUL ADLİYESİ'NDE İFADE VERDİ

Dursun Özbek, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Soruşturma Bürosu tarafından başlatılan soruşturma kapsamında, Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne geldi. Burada "şüpheli" sıfatıyla ifade veren Özbek, savcılıktaki işlemlerinin ardından adliyeden ayrıldı.

Jürgen Klopp, milli takım başına mı geçiyor? Jürgen Klopp, milli takım başına mı geçiyor? Haberi Görüntüle

SÜRECİN DEVAMI

Savcılığın soruşturma süreci devam ederken, Dursun Özbek'in açıklamaları ve şikayete konu olan ifadeleri üzerinde yapılan incelemeler sürüyor. Bu süreçte, her iki kulüp arasındaki gerilim ve hukuki süreç, spor camiasında yakından takip ediliyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading