banner2

Dünyaca ünlü güreşçi Rey Mysterio'dan sürpriz sözler: Galatasaray taraftarıyım!

Dünyaca ünlü WWE Amerikan güreşçisi Rey Mysterio yaptığı bir yayında "Bu hayatta çok önemli iki şey var; biri Rey Mysterio fanatiği olmak, diğeri ise şampiyon Galatasaraylı olmak" ifadelerini kullanarak Galatasaray taraftarlarını mest etti.

Spor 17.08.2022, 23:57 18.08.2022, 01:46
Abone ol

Dünyaca ünlü Amerikan Güreşçisi (Pankreas) Rey Mysterio yaptığı bir yayında sarf ettiğ sözlerle Galatasaraylı taraftarları mutlu etti. Mysterio yayında "Bu hayatta çok önemli iki şey var; biri Rey Mysterio fanatiği olmak, diğeri ise şampiyon Galatasaraylı olmak" ifadelerini kullandı. Mysterio'nun bu sözleri Galatasaraylı sosyal medya kullanıcıları arasında büyük yankı buldu

REY MYSTERIO KİMDİR?

Gerçek adı Oscar Gutierrez olan Rey Mysterio, 11 Aralık 1974'te Kaliforniya'da doğdu. Meksika asıllı Amerikalı profesyonel güreşçi, şu anda WWE ile sözleşmeli ve Raw markası altında profesyonel olarak güreşmektedir. Yaygın olarak tüm zamanların en etkili güreşçilerinden biri olarak kabul edilen Mysterio, yarı siklet güreşini popülerleştirmesiyle tanınır ve dünyanın en tanınan Meksika usulü profesyonel güreşçilerinden biridir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!