banner2

Dünya şampiyonu Mete Gazoz, Bayrampaşa'da Togg kullanırken görüntülendi

Olimpiyat ve dünya şampiyonu Mete Gazoz, Bayrampaşa'da yerli ve milli otomobil Togg'u kullanarak göz kamaştırdı.

Spor 26.09.2023, 16:11 26.09.2023, 18:44
Abone ol

İstanbul, Türkiye - Olimpiyat ve dünya şampiyonu ünlü okçu Mete Gazoz, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner'e özel bir ziyaret gerçekleştirdi ve bu özel anın tadını çıkardı. Gazoz, Türkiye'nin gururu olan yerli elektrikli otomobil Togg ile Bayrampaşa sokaklarında unutulmaz bir tur attı. Bu özel buluşma sırasında, Gazoz'un gelecek hedefleri ve spor kariyeri hakkında önemli açıklamalarda bulunuldu.

BAŞKAN AYDINER İLE KEYİFLİ BİR BULUŞMA

Mete Gazoz'un Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner'i makamında ziyaret ettiği anlar oldukça samimi bir atmosferde geçti. Bu özel buluşma sırasında Gazoz'un spor kariyeri ve elde ettiği büyük başarılar konuşuldu. Gazoz, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, "Sıradaki hedefim Paris 2024'te de kürsünün en üst basamağına çıkarak, olimpiyat şampiyonu unvanımı korumak" dedi. Genç nesillere ilham olma isteğini de dile getiren Gazoz, bu hedefe ulaşmak için azimle çalışmaya devam edeceğini vurguladı.

TOGG İLE BAYRAMPAŞA TURU

Ziyaretin en unutulmaz anlarından biri ise Mete Gazoz ve Başkan Aydıner'in Türkiye'nin yerli ve milli otomobili Togg ile Bayrampaşa'da tur atmasıydı. Gazoz, Togg'un direksiyonuna geçti ve bu özel araçla Bayrampaşa'nın sokaklarında dolaşmanın keyfini çıkardı. Bu anlar, Türk sporunun ve teknolojinin başarılarını bir araya getiren özel bir buluşma olarak kayda geçti.

BAŞKAN AYDINER'DEN GAZOZ'A ÖVGÜLER

Başkan Aydıner, Gazoz'un uluslararası arenada elde ettiği başarılarla gurur duyduklarını belirterek, "Başarılarıyla göğsümüzü kabartan Mete kardeşimizle ülke ve millet olarak gurur duyuyoruz. Gençlerimize en güzel örneklerden biri hiç şüphesiz Mete Gazoz kardeşimiz" dedi. Gazoz'un spor dünyasında kazandığı zaferler, gençlerin spor yapma isteğini ve milli gururu artırıyor.

Mete Gazoz'un Bayrampaşa ziyareti, Türkiye'nin spor ve teknoloji alanındaki başarılarını bir araya getiren özel bir an olarak tarihine geçti. Gazoz'un gelecekteki başarıları heyecanla bekleniyor ve ülke genelinde genç sporculara ilham olmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!