banner2

Dünya Kupası kurgu mu? Louis van Gaal'den çok konuşulacak itiraf: Kupa Messi için planlanmıştı

Eski Hollanda Milli Takım Teknik Direktörü Louis van Gaal, Dünya Kupası'nın Lionel Messi'nin zaferi için planlandığını açıkladı. Van Gaal, Arjantin'in Dünya Kupası zaferinin planlı olduğunu iddia ederken, hakemlerin Arjantinli oyunculara yönelik tavrını eleştirdi.

Spor 06.09.2023, 18:16 06.09.2023, 18:27
Abone ol
Dünya Kupası kurgu mu? Louis van Gaal'den çok konuşulacak itiraf: Kupa Messi için planlanmıştı

Hollanda Milli Takımı'nı son olarak çalıştıran deneyimli teknik direktör Louis van Gaal, Lionel Messi'nin Dünya Kupası'nı kazanması için bir plan olduğunu iddia etti.

SES GETİRECEK AÇIKLAMA

Van Gaal, yaptığı açıklamada, "Dünya Kupası hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum. Arjantin'in attığı gollerin şekli, bizim attığımız gollerin şekli... Ayrıca hakemlerin Arjantinli oyunculara karşı tutumlarına bakarak anlayabilirsiniz. Bunların hepsinin planlı olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

MESSİ'NİN ŞAMPİYON OLMASI GEREKİYORDU

Louis van Gaal ayrıca, yıldız futbolcu Lionel Messi için de konuşarak, "Ne demek istediğimi anlıyorsunuz. Messi'nin dünya şampiyonu olması gerekiyordu. Evet, ben böyle düşünüyorum" dedi.

Van Gaal'ın bu itirafı, Dünya Kupası'na dair ilginç bir tartışmanın fitilini ateşledi ve futbol dünyasında büyük yankı uyandırdı. Arjantin'in 2022 Dünya Kupası zaferi hala çok konuşulan bir konu olarak gündemde bulunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!