Drogba'nın futbolcu oğlu kayboldu! Haber alınamıyor

Son dakika haberleri... Bir dönem Türkiye'de Galatasaray forması da giyen Didier Drogba'nın kendisi gibi futbolcu olan oğlu Isaac Drogba'nın nerede olduğu bilinmiyor.

Spor 07.04.2022, 16:22 07.04.2022, 16:28
Abone ol
Drogba'nın futbolcu oğlu kayboldu! Haber alınamıyor

Eski futbolcu Didier Drogba'nın oğlu Isaac Drogba ailesini korkuttu.

Sezon başında imza attığı Academica de Coimbra tesislerinden kaçan 21 yaşındaki oyuncudan haber alınamıyor.

Portekiz temsilcisiyle son olarak Ocak ayında maça çıkan Isaac Drogba, Fransa'daki sınavlarını bahane ederek kulübünden izin aldı. Kulüpten aldığı iznin ardından ülkeden ayrılan 21 yaşındaki futbolcudan daha sonra haber alınamadı.

MİGUEL CARVALHO: YALNIZ OLMAYI SEVİYORDU

Isaac Drogba'nın takım arkadaşı Miguel Carvalho, "Isaac Drogba eğlenceli, hızlı, teknik ve kaliteli bir forvetti. Ancak olgunlaşması için zamana ihtiyacı vardı. Dışarıdan gelen herkesin adaptasyon için zamana ihtiyacı olur. Kendisi kulübü terk etti ve geri dönüp dönmeyeceği konusunda bir bilgimiz yok. Geri döneceği tarih konusunda kendisiyle anlaşmıştık ancak ortaya çıkmadı. Gittiği günden bu yana kendisinden haber alamadık." dedi.

Isaac Drogba'nın antrenmanlarda çok fazla idman yapmadığına dikkat çeken Carvalho, "Çok yetenekliydi ancak bağlanma sorunu vardı. Antrenmanlarda o fedakarlığı ve hırsı göremiyordunuz. Yalnız takılmayı, takımdan soyutlanmayı tercih ediyordu. Daha sonra bir sakatlık yaşadı ve birkaç hafta forma giyemedi. Böylece ligde oynamamaya başladı. Drogba'nın oğlunun bu kadar kibirli ve küstah olacağına ihtimal vermiyorum. Böyle de bir çocuk değildi zaten. İlgisizlik ve memnuniyetsizlik onun karakterini daha doğru anlatır." görüşlerini dile getirdi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!