banner2

Depremzede aileden misafir olduğu Konyaspor'a duygusal veda...

Süper Lig ekiplerinden Konyaspor, deprem sonrası depremzedelerin kullanımı için stadyum localarını açarken bir aile veda ederken Konyaspor'a duygusal bir mektup bıraktı...

Spor 18.02.2023, 10:27
Abone ol
Depremzede aileden misafir olduğu Konyaspor'a duygusal veda...

'Asrın felaketi olarak nitelendirilen depremlerin ardından spor dünyası tek vücut olurken Türk kulüpleri de elini taşın altına koydu.

Süper Lig ekiplerinden Konyaspor, yaşanan depremlerde evlerini kaybeden vatandaşları stadında misafir etti. Konyaspor yönetimi, stat localarını yataklı odalara çevirerek depremzede ailelerin hizmetine sundu.

KONYASPOR'A DUYGUSAL VEDA

Stadyum locasında ağırlanan Gaziantepli depremzede bir aile, stattan ayrılırken duygusal bir mektup bıraktı. Konyaspor, sosyal medya hesabından mektubu paylaşarak, "Stadyum localarında ağırladığımız Gaziantepli ailemizin bizlere bıraktığı veda mektubu" ifadelerini kullandı.

Mektupta yer alan ifadeler ise şu şekilde:

"Dolapta kalan yiyecekleri, oğlumun yolculukta yemesi için yanıma aldım, helal edin. Buraya gelmek, sizleri tanımak ben ve ailem için çok güzeldi. İsmini bilmediğim ama yüzlerini asla unutmayacağım güzel insanlar hiç birinizi unutmayacağız. Keşke başka şartlarda olsaydı fakat yine de iyi ki tanıdım sizleri, bizlere çok dua edin. İyi ki varsın Konyaspor. Hayatımızı düzene koyunca yine görüşeceğiz."

Konyaspor'un Twitter paylaşımı:

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!