banner2

Danimarka'da Beşiktaş gecesi

Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da yaşayan Beşiktaş taraftarları, takımlarının Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonluklarını kutladı.

Spor 22.05.2021, 09:23 22.05.2021, 13:23
Abone ol
Danimarka'da Beşiktaş gecesi

Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da yaşayan Beşiktaş taraftarları, takımlarının Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonluklarını kutladı. Taraftar oluşumu Danimarka Kartalları tarafından bir Türk restoranında organize edilen kutlama, Danimarka’da yeni tip koronavirüs salgını kısıtlamalarının gevşetildiği gün yapıldı.

Türk müzisyen grubunun sahne aldığı restoranda kutlamaya bayraklarla katılan Beşiktaşlı taraftarlar, coşkulu tezahüratlarıyla takımlarının marşlarına eşlik etti. Türk gençlerinin vatana özlemini gidermek için etkinlikler yaptığını belirten Danimarka Kartalları Kurucu Başkanı Cengiz Karakuş, "Beşiktaş bu sezonu çifte kupayla kapattı, biz de Danimarka Kartalları olarak böyle bir organizasyonla şampiyonluğu kutlamak istedik." dedi.

Danimarka’da Beşiktaş sevgisini yaşatmak için Danimarka Kartalları grubunu kurduklarını aktaran Karakuş, yurt dışında yaşayan Türk gençlerinin vatan özlemini gidermek adına, gençlerin Türkiye’deki kulüplere olan bağımlılığını ve taraftar gruplarına dahil olmalarını desteklediğini ifade etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!