CSK Moskova, Yusuf Yazıcı'ya yapılan Natasha tanıtımdan dolayı özür diledi

Son dakika haberleri... Rus ekibi CSK Moskova'nın dün kadrosuna kattığı Yusuf Yazıcı için yaptığı tanıtım gelen tepkiler sonrası kaldırıldı. Kulüp yetkilileri sosyal medyadan açıklama yaparak taraftarlardan özür dilediğini duyurdu.

Spor 20.01.2022, 11:27
CSK Moskova, Yusuf Yazıcı'ya yapılan Natasha tanıtımdan dolayı özür diledi

Fransa Ligue 1 ekibi Lille'den CSK Moskova'ya kiralanan Yusuf Yazıcı'nın transfer tanıtımı olay oldu.

Sosyal medya hesabından yapılan 'Yusuf burası Rusya. Burada birçok Natasha var" ifadelerinin yer aldığı tanıtım videosu gelen sert eleştiriler sonrası kaldırıldı.

CSKA'nın Halkla İlişkiler Direktörü Serguei Aksenov tarafından yapılan açıklamada, yapılan hatanın kabul edilemez olduğu vurgulanarak, "Kamuoyundan ve Yusuf'tan özür diliyoruz. Videoyu yapan ekiple yollarımızı derhal ayırdık." mesajı paylaşıldı.

'YUSUF YAZICI'DAN ÖZÜR DİLİYORUM'

Tanıtımı hazırlayan kulübün TV editörü Katerina Kirilcheva ise Türkçe ve Rusça dillerindeki özür mesajında, "Takımımıza yeni katılan oyuncumuz Yusuf Yazıcı'nın transfer haberini duyurduğumuz video ile ilgili pişmanlığımı paylaşmak istiyorum. Farklı bir senaryo üzerinden hareket etmeyi planlarken, oyuncuyla fiziki olarak çekim yapamadığımız için bir alternatif fikir üretmem gerekti. Zaman darlığı dolayısıyla oluşturduğum ve sonrasında uyguladığım fikrin son derece yakışıksız ve kaba olduğunu kabul ediyorum. Kısa süre içerisinde sosyal medya hesaplarımızdan kaldırılan bu paylaşım dolayısıyla kırdığım tüm kadınlardan, taraftarlarımızdan ve özellikle içerikten habersiz olan Yusuf Yazıcı'dan özür dilerim." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!