Canlı yayında ortalık karıştı! Ali Koç ve Rasim Ozan Kütahyalı birbirine girdi

Son dakika Fenerbahçe haberleri... Dün akşam Beyaz TV'ye konuk olan Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç, programda yorumcu olan Rasim Ozan Kütahyalı ile sert tartışmalar yaşadı.

Spor 24.05.2022, 11:52 24.05.2022, 12:17
Abone ol

Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç ve gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı arasında yaşanan tartışma gündem oldu.

Beyaz TV'ye canlı yayın konuğu olan Koç, programda yer alan Rasim Ozan'a sert çıktı. 

Geçmişe dair yaşanan olaylar nedeniyle hararetli geçen canlı yayında ortam bir anda gerginleşti.

ALİ KOÇ'TAN RASİM OZAN'A: ERGENEKON, BALYOZ HEPSİNDE SEN VARDIN

Gece geç saatlere kadar süren programda Rasim Ozan'ın Aziz Yıldırım'ın FETÖ ile yorumlarına kızan Ali Koç, "Aziz Yıldırım'ı ağzına alma, terbiyeni takın. İnsanlar yaptıklarından sorumludur. FETÖ'nün en önemli ayağı medyaydı. Sen de içindeydin. Önce yücelt sonra göçert. Ergenekon, Balyoz hepsinde vardın" ifadelerini kullanarak dikkat çeken bir cevap verdi.

ALİ KOÇ: BOŞ KONUŞUYORSUN

Rasim Ozan Kütahyalı'nın geçen sezon transfer edilen Mesut Özil ile ilgili 'Mesut Özil transferinde Fenerbahçe, Türkiye Cumhuriyeti tarafından kayrılmıştır."  sözlerine sinirlenen Ali Koç, "Saygısızlık etmeden kısa cevaplıyorum. Boş konuşuyorsun. Bizi kim kayırdı? Devlet mi gidip aldı" karşılığını verdi.

ALİ KOÇ: AZİZ YILDIRIM'IN ADINI AĞZINA ALIRKEN BESMELE ÇEKECEKSİN

İkili arasında geçen tartışmanın devamında Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olmadığını iddia eden Rasim Ozan Kütahyalı, Ali Koç'un sert tavırlarına karşı "Nezaketli davranıyorum ama siz abartıyorsunuz" yanıtını verdi.

Buna karşılık sesini yükselten Koç, "Aziz Yıldırım'ın adını ağzına alırken besmele çekeceksin. Sen Zekeriya Öz'ün heykelini dikmeye çalışan adamsın. Cumhurbaşkanımıza, devlete göz dikiyorlarsa, senin çok beğendiğin adamlar yüzünden oldu. Kul hakkı yedin. Bu senin alnından silinmeyecek. Bir de koskoca Galatasaray camiasını bağlıyorsun. Aziz Yıldırım'ı yemek isteyenler içerisinde sen de varsın. Ergenekon, Balyoz hepsinde vardın. Karşımdaki zat yanlışından da dönmüş olabilir ama en büyük o zaman cemaat deniyordu destekçilerinden, sempatizanlarından ve de daha kötüsü kul hakkı yendiği zaman sözcüsü. İnsanlar yaptıklarıyla sorumludur. Önce FETÖ'yü yücelteceksin, sonra çökerteceksin" açıklamasını yaptı.

RASİM OZAN KÜTAHYALI: ESERİNLE GURUR DUY ALİ KOÇ

Beyaz TV programında yaşanan tartışma sonrası gece evinin önüne Fenerbahçe taraftarlarının geldiğini belirten Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medyadan 'Eserinle gurur duy Ali Koç' yorumunda bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!