banner2

Canlı yayında kötü haberi verdi: Mesut Özil'in futbol hayatı bitti

Fenerbahçe’den ayrılıp sezon başında Başakşehir’e imza atan yıldız futbolcu Mesut Özil’den kötü haber geldi. Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, katıldığı programda Mesut Özil'in sakatlandığını ve 3 ay sahalardan uzak kalacağını duyurdu.

Spor 28.09.2022, 20:03 28.09.2022, 20:46
Abone ol
Canlı yayında kötü haberi verdi: Mesut Özil'in futbol hayatı bitti

Fenerbahçe’ye büyük ümitlerle gelen Mesut Özil ile ilgili üzücü haberi Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ duyurdu. Katıldığı bir televizyon programında Gümüşdağ, programda Mesut Özil'in sakatlandığını ve 3 ay sahalardan uzak kalacağını açıkladı.

Başakşehir'in Fenerbahçe'den transfer ettiği Mesut Özil son sezonunu yaşıyor. Uzun süren kariyerine birçok başarıyı sığdıran yıldız futbolcu sezon sonunda futbolu bırakarak hikayesine son vereceği konuşuluyordu. Bu iddiaların üzerine Mesut Özil'in sakatlığı herkeste şok etkisi yarattı.

"3 AY SONRA FUTBOLA GERİ DÖNECEK"

Göksel Gümüşdağ, "Mesut Özil'in Başakşehir'de olması bizim için büyük mutluluk. Mesut'un uzun zamandır belinde problemi var. Onun için 10-15 dakika süre buluyordu. Tam kendini bulmuşken, bu belindeki sorunla ilgili ameliyat kararı alındı. Cumartesi günü ameliyat olacak” dedi. Gümüşdağ, "Mesut'un 3 ay sonra tekrar futbola döneceğine ve büyük katkı sağlayacağına inanıyorum” ifadesini kullandı.

"FUTBOL HAYATI BİTTİ"

Mesut Özil'de yaşanan bu son dakika gelişmesinin ardından herkes büyük bir şok yaşadı. Hazır olmadığı gerekçesiyle bu sezon ilk 11'de forma şansı bulamayan yıldız oyuncunun 3 ay sahalardan uzak kalacak olması otoritelere göre 'yıkım' olarak adlandırıldı. Taraftarlar ise bu sakatlığın Mesut Özil'in futbol kariyerini bitirdiğini iddia ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!