Yandex Metrica

Sitede Ara

Canlı yayında gözyaşlarına engel olamadı

Canlı yayında gözyaşlarına engel olamadı

Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak, sarı-kırmızılı taraftarların bulunduğu twitter sohbet odasına katıldı. Albayrak, "Başkanımız Mustafa Cengiz'in son toplantısında çok üzüldüm.En büyük zararı ben gördüm. Fatih Terim ile dostluğum bitmez" ifadelerini kullandıktan sonra gözyaşlarına hakim olamayıp yayından ayrıldı.

Spor

23.01.2024, 17:33

Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak, twitter üzerinden gerçekleştirilen yayında duygu dolu anlar yaşadı. Sezon boyunca yönetim ve teknik direktör Fatih Terim hakkında merak edilenleri cevaplayan Albayrak, "Fatih Terim ile olan dostluğumu kimse bitiremez. Kendisiyle en son Yeni Malatyaspor maçı öncesinde Florya'da uzun bir konuşma yaptık.Adana'ya ne zaman gitsem ziyaret ederdim." ifadelerini kullandı. 

Aday olmaktan vazgeçtim

Mustafa Cengiz’in yaptığı basın toplantısına çok üzüldüğünü belirten Albayrak, başkan adaylığı kararından vazgeçme kararını toplantı sonrası aldığının altını çizdi ve ''Mustafa Cengiz’in yaptığı basın toplantısında çok üzüldüm. En çok zararı ben gördüm. Başkan adayı olacaktım ben. O basın toplantısından sonra olmamaya karar verdim. Mustafa Cengiz’in bu konulara gireceğini de tahmin etmiyorduk.'' dedi.

Beraber çıkalım dedi, ben istemedim 

Mustafa Cengiz'in toplantıya kendisiyle çıkmak istediğini ancak bu teklifi kabul etmediği dile getiren Albayrak, ''Mustafa başkanın bu konulara gireceğini düşünmüyordum, olay başka yerlere gitti. Başkan benimle beraber o toplantıya çıkmak istedi, ben çıkmadım.'' ifadelerini kullandı.

Ben hayatımda kimseyi satmadım

Başkan adayı olan Yiğit Şardan'ın kendisini aradığını açıklayan Albayrak, "Yiğit bey beni aradığı zaman bana teklif yaptı Mart ayında, ben de 'Başkanın arkasından iş çevirmem, bu bana yakışmaz' dedim. Bu teklifi kabul etmedim. Ben hayatımda kimseyi satmadım." açıklamasında bulundu.

Yayından ayrıldı

Açıklamalarının son kısımlarında duygusal anlar yaşayan Abdürrahim Albayrak, "ben konuşamayacağım,kusura bakmayın" sözleriyle sohbet odasından  ayrıldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading