banner2

Burak Elmas'tan Servet Yardımcı açıklaması: Türk futbolu bu hataları hep yaptı!

Son dakika haberleri... Galatasaray Başkanı Burak Elmas, TRHaber'in basın toplantısında dile getirdiği Türkiye Futbol Federasyonu seçimleri hakkında yöneltilen soruyu cevapladı.

Spor 31.05.2022, 16:17 31.05.2022, 16:18
Abone ol

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD), Galatasaray Erkek Voleybol Takımı'nın forma sponsoru oldu.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadı'nda düzenlenen sponsorluk anlaşmasının imza törenine, Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas ile 1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu katıldı.

Yapılan anlaşma sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Burak Elmas, TRHaber'in yönelttiği "1.Lig Kulüpler Birliği, Servet Yardımcı’yı aday olması için çağrıda bulundu. Şu an Mehmet Büyükekşi ile birlikte 2 TFF Başkan adayı var. Bu isimler Galatasaray başkanı olarak sizi tatmin etti mi? Neler düşünüyorsunuz? sorusuna yanıt verdi. 

BURAK ELMAS: TÜRK FUTBOLU BU HATALARI HEP YAPTI

Şeffaf olacak bir TFF arzuladıklarını belirten Burak Elmas, "Tabii ki burada Galatasaray adına bir görüşümüz var ama bu sadece bir aday meselesi değilir. Türk futbolu bu hataları hep yaptı. Merkez Hakem Kurulu başkanı değiştirip, sistemin toparlanacağı düşündük.  Kişiler, başkanlar değişiyor ama kulüplerin memnun olmadığı sistem değişmiyor. Burada bizim önceliğimiz bu sistemi düzeltecek bir başkan adayı olması ve bu kurumları yönetecek kabiliyetli kişiler olmasıdır.  Türk futbolu en doğru kararı vermek adına gelişmeleri izliyoruz." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!