banner2

Biten şöhretini de taşıyamıyor! Ronaldo hayranına şiddet uyguladı

Cristiano Ronaldo, Portekiz Milli Takımının kampında yaşanan skandal bir olayla gündemde. Süperstar, hayranının isteğini geri çevirerek tepki topladı.

Spor 08.09.2023, 13:22 08.09.2023, 13:37
Abone ol

Portekizli futbolun yıldızı Cristiano Ronaldo, şöhretinin getirdiği sorumluluğu unutarak son günlerde yaşadığı skandal bir olayla gündeme geldi. Ronaldo'nun, hayranının isteğini iterek karşılık vermesi, sosyal medyada büyük bir tepki dalgasına neden oldu.

RONALDO'NUN GERGİN ANLARI

Ronaldo, Portekiz Milli Takımının kampında bulunuyor ve bu süreçte yoğun bir hazırlık dönemi geçiriyor. Ancak son günlerde yaşadığı gergin anlar, hayranları ve spor dünyası tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılandı. Havalimanında takım otobüsüne ilerlerken gergin bir yüz ifadesi sergileyen Ronaldo'nun davranışı, taraftarlarını şaşırttı.

HAYRANINI İTTİREREK TEPKİ TOPLADI

Ronaldo'nun bu olayı, havalimanında kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bir hayranının yaklaşmasıyla patlak verdi. Hayran, ünlü futbolcuyla hatıra fotoğrafı çekmek istedi, ancak Ronaldo'nun tepkisi herkesi şaşırttı. Ronaldo, hayranının isteğini iterek karşılık verdi ve bu anlar birçok kişi tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Bu skandal davranış, spor dünyasında büyük yankı uyandırdı ve Ronaldo'nun şöhretinin getirdiği sorumluluğu nasıl taşıdığı konusunda tartışmaları beraberinde getirdi. Futbolseverler ve hayranları, Ronaldo'nun bu davranışını eleştirirken, sporun yıldızının gelecekteki hareketlerini merakla bekliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!