Yandex Metrica

Sitede Ara

Beşiktaş'tan Süper Kupa açıklaması! Tarih ve stat belli oldu

Beşiktaş'tan Süper Kupa açıklaması! Tarih ve stat belli oldu

Beşiktaş Asbaşkanı Mete Vardar, Süper Kupa maçının tarihi ve stadyumuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Vardar yüzde 80 ihtimal vererek merak konusu olan stat ve maç tarihini açıkladı.

Spor

10.07.2024, 16:40

Beşiktaş Asbaşkanı Mete Vardar, takımın Slovenya kampı öncesinde Avusturya'da basın mensuplarına Süper Kupa maçının tarihi ve stadyumuna ilişkin açıklamalarda bulundu. Vardar, önemli bilgiler paylaşarak taraftarların merakını giderdi.

3 Büyükler'in gözdesinden transfer açıklaması! Mou'nun etkisi ne olacak? 3 Büyükler'in gözdesinden transfer açıklaması! Mou'nun etkisi ne olacak? Haberi Görüntüle

MAÇIN TARİHİ VE STADYUMU NETLEŞİYOR

Mete Vardar, yaptığı açıklamada Süper Kupa maçının büyük olasılıkla 3 Ağustos'ta Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacağını belirtti. Vardar, "Süper Kupa maçı yüzde 80 ihtimalle 3 Ağustos'ta Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak." ifadelerini kullandı.

Kolektif oyun: Merih'e ceza veren kurulun başındaki isme dikkat! | Göz göre göre ikiyüzlülük: İngiltere'ye erteleme, Türkiye'ye 2 maç men! Kolektif oyun: Merih'e ceza veren kurulun başındaki isme dikkat! |... Haberi Görüntüle

TAKIMIN HAZIRLIK SÜRECİ

Beşiktaş'ın Süper Kupa maçı öncesindeki hazırlık süreci de büyük önem taşıyor. Slovenya kampında yoğun bir antrenman programı ile hazırlıklarını sürdürecek olan takım, bu önemli maça en iyi şekilde hazırlanmayı hedefliyor. Mete Vardar, takımın kamp sürecinin ve yapılan hazırlıkların oldukça verimli geçtiğini belirterek, Süper Kupa maçına en iyi şekilde çıkacaklarını ifade etti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading