Yandex Metrica

Beşiktaş'tan son dakika açıklaması! Bir transfer indi, diğeri uçakta

Beşiktaş'tan son dakika açıklaması! Bir transfer indi, diğeri uçakta

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Ernest Muci transferi sonrası konuştu. Yücel, Muci sonrası Al-Musrati'yi ima ederek, "İkincisi şu an uçakta. Hayırlı uğurlu olsun" dedi. Öte yandan Beşiktaş, Al-Musrati'nin İstanbul'a geliş saatini duyurdu.

Spor

11.02.2024, 18:58

Beşiktaş'ın yeni transferi Ernest Muci, İstanbul'a geldi. Muci sağlık kontrollerinin ardından kendisini Beşiktaş'a bağlayan sözleşmeyi imzalayacak. Ernest Muci, Beşiktaş'a transferini resmiyete dökmek üzere İstanbul'a geldi. Muci, havalimanında ayağının tozuyla açıklamalar yaptı.

Yapay zeka anladı, UEFA anlamadı! ChatGPT Merih Demiral'ın 'Bozkurt' işareti için ne dedi? Yapay zeka anladı, UEFA anlamadı! ChatGPT Merih Demiral'ın 'Bozkurt' işareti... Haberi Görüntüle

ERNEST MUCI: "HERKESLE BULUŞMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM"

Beşiktaş için elinden geleni yapacağını aktaran Muci, "Çok mutluyum ve çok gururluyum böylesine büyük bir camianın parçası olduğum için. Stadyumda özellikle taraftarlarımızla ve herkesle buluşmak için sabırsızlanıyorum. Hocamızla ve takım arakadaşlarımla tanışmak için sabırsızlanıyorum. Takımımızın ve tarihimizi bir parçası olmaktan çok memnunum. Elimden gelen her şeyi vereceğim takımımız için." ifadelerini kullandı.

Millilerin Galler ve Karadağ maçlarının statları belli oldu Millilerin Galler ve Karadağ maçlarının statları belli oldu Haberi Görüntüle

HÜSEYİN YÜCEL: "BAYAĞI BİR UĞRAŞTIK AMA SONUCUNDA İYİ OLDU"

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel ise Muci transferi için oldukça uğraştıklarını söyledi ve "Öncelikle Ernest'e, ülkemize ve Beşiktaşımıza hoş geldin diyorum. Hakikaten bayağı bir uğraştık ama sonucunda iyi olduğunu düşünüyorum. Öncelikle Polonya cumhurbaşkanına ve PSG başkanına çok teşekkür ediyorum. İnşallah Beşiktaşımıza çok katkı sağlayacaktır." dedi.

Mourinho'nun gözüne giremeyen iki isim: O bölgeye transfer istedi Mourinho'nun gözüne giremeyen iki isim: O bölgeye transfer istedi Haberi Görüntüle

AL-MUSRATI UÇAKTA

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Ernest Muci sonrası Al-Musrati transferini de duyurdu. Yücel, Al-Musrati'nin uçakta olduğunu aktardı.

Hüseyin Yücel konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Bir söz vardır, geç olsun güç olmasın. Biraz geç oldu. Taraftarımızın sabrını zorladık ama günün sonunda gayet güzel bitirdik. Biri geldi, ikincisi oldu diyelim. Bakacağız. Şu an uçakta. Hayırlı uğurlu olsun. Bize güvenen ve özellikle bizi eleştiren taraftarlarımıza teşekkür ederim. İnşallah Beşiktaş için hayırlısı olacak. Beşiktaş her güzel şeyi hak ediyor. 3 ve 4'üncü transferler yazın. Yeni transferi burada bekliyoruz, siz de bekleyin."

Ferdi Kadıoğlu EURO 2024 tarihine geçti: Rekor üstüne rekor! Ferdi Kadıoğlu EURO 2024 tarihine geçti: Rekor üstüne rekor! Haberi Görüntüle

AL-MUSRATI'NİN GELİŞ SAATİ BELLİ OLDU

Öte yandan Beşiktaş, Al-Musrati'nin bu akşam saat 20:30'da İstanbul'a geleceğini açıkladı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading