Yandex Metrica

Beşiktaş'ta beklenmedik ayrılık: İcazet istedi

Beşiktaş'ta beklenmedik ayrılık: İcazet istedi

Beşiktaş kalecisi Ersin Destanoğlu'nun, siyah beyazlı yöneticilerle görüşerek takımdan ayrılmak için izin istediği iddia edildi. Geçen sezon yedek kalan genç kaleci, düzenli forma giymek için teklifleri değerlendirmek istiyor.

Spor

24.06.2024, 15:10

Beşiktaş'te geçen sezon Mert Günok'un arkasında yedek bekleyen 23 yaşındaki kaleci Ersin Destanoğlu, siyah beyazlı takımdaki geleceğiyle ilgili kritik bir karar verme aşamasında. Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre, Beşiktaş Teknik Direktörü Giovanni van Bronckhorst'un yeni sezonda da kaleyi Mert Günok'a teslim edeceği yönünde kararını bildirdiği ve bu durumun Ersin'in ayrılma talebini tetiklediği öne sürüldü.

Mert Müldür transferi için Fenerbahçe'den karar çıktı! Mert Müldür transferi için Fenerbahçe'den karar çıktı! Haberi Görüntüle

ERSİN DESTANTANOĞLU'NUN AYRILMA TALEBİ

Ersin Destanoğlu, düzenli olarak forma giymek istediğini belirterek, siyah beyazlı idarecilerden ayrılmak için icazet istedi. Genç kaleci, "Gelen teklifler var, bunları değerlendirmek istiyorum. Satış olmasa bile en azından kiralık olarak gitmem konusunda anlayışınızı bekliyorum" şeklinde bir talepte bulundu. Bu talep, Beşiktaş yönetimini zorlu bir karar verme sürecine soktu.

Bertuğ Yıldırım transferinde son durum: Fenerahçe'ye geliyor... Bertuğ Yıldırım transferinde son durum: Fenerahçe'ye geliyor... Haberi Görüntüle

GEÇEN SEZON PERFORMANSI

Ersin Destanoğlu, geçtiğimiz sezon Beşiktaş formasıyla 14 maça çıktı. Bu karşılaşmalarda kalesinde 20 gol gören genç kaleci, toplamda 1144 dakika sahada kaldı ve 5 maçta kalesini gole kapatmayı başardı. Performansına rağmen yedek kalmanın getirdiği memnuniyetsizlik, ayrılma talebinin arkasındaki ana neden olarak görülüyor.

Acun Ilıcalı harekete geçti: En Nesyri transferinde Cengiz Ünder'i ortaya attı Acun Ilıcalı harekete geçti: En Nesyri transferinde Cengiz Ünder'i ortaya... Haberi Görüntüle

BEŞİKTAŞ'IN KALECİ PLANLARI

Beşiktaş Teknik Direktörü Giovanni van Bronckhorst, yeni sezonda da kaleyi tecrübeli kaleci Mert Günok'a teslim etmeyi planlıyor. Bu kararla birlikte Ersin Destanoğlu'nun forma şansı bulmasını zorlaştırıyor. Ersin'in ayrılma talebi, Beşiktaş'ın kaleci rotasyonunu ve transfer stratejisini yeniden gözden geçirmesine neden olabilir.

Galatasaray, Doue transferini bitirdi! İmza için İstanbul'a geliyor Galatasaray, Doue transferini bitirdi! İmza için İstanbul'a geliyor Haberi Görüntüle

YÖNETİMİN KARARI BEKLENİYOR

Beşiktaş yönetimi, Ersin Destanoğlu'nun ayrılma talebini değerlendirecek. Gelen tekliflerin incelenmesi ve genç kalecinin geleceğiyle ilgili en iyi kararın verilmesi için detaylı bir analiz yapılacak. Taraftarlar ve futbol camiası, Beşiktaş yönetiminin bu kritik süreçte nasıl bir adım atacağını merakla bekliyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading