Yandex Metrica

Beşiktaş'ta ayrılık vakti! Yıldız oyuncu kendi yolunu çiziyor

Beşiktaş'ta ayrılık vakti! Yıldız oyuncu kendi yolunu çiziyor

Beşiktaş'ın Demokratik Kongolu sol beki Arthur Masuaku'nun, Fransa'nın Nantes takımının radarında olduğu ve oyuncunun siyah-beyazlı ekipten ayrılmaya sıcak baktığı iddia edildi. Beşiktaş'ın transfer döneminde önemli değişiklikler planladığı ve Masuaku'nun bu süreçte takımdan ayrılabileceği konuşuluyor.

Spor

09.06.2024, 16:57

Beşiktaş, mevcut kadrosunda büyük değişikliklere gitmeyi planlıyor. En az 12 oyuncuyla yollarını ayırmayı hedefleyen siyah-beyazlılar, kadrosuna 6 yabancı oyuncu takviyesi yapmayı planlıyor. Bu süreçte, Arthur Masuaku'nun durumu da önemli bir yer tutuyor.

Mourinho'dan transfer müjdesi: Ne istediğimizi çok iyi biliyoruz Mourinho'dan transfer müjdesi: Ne istediğimizi çok iyi biliyoruz Haberi Görüntüle

MASUAKU VE NANTES GÖRÜŞMELERİ

Arthur Masuaku'nun Nantes ile görüşmelere başladığı ve Beşiktaş'tan ayrılmak istediği belirtiliyor. Beşiktaş yönetimi, Masuaku için 2 milyon Euro bonservis bedeli talep ediyor. Ancak Nantes'in ilk teklifi yetersiz bulundu ve geri çevrildi. Beklenen bonservis bedeli karşılanırsa, Masuaku'nun takımdan ayrılmasına izin verilecek.

Cenk Tosun'dan transfer açıklaması: Fenerbahçe'ye gidecek mi? Cenk Tosun'dan transfer açıklaması: Fenerbahçe'ye gidecek mi? Haberi Görüntüle

BEŞİKTAŞ'TA DURUM

Sözleşmesi devam eden bazı oyuncular takımda kalmak için direnirken, Masuaku'nun kendi isteğiyle ayrılmak istemesi dikkat çekiyor. Beşiktaş yönetimi, oyuncu için uygun bir teklif gelmesi halinde transferi gerçekleştirecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading