Yandex Metrica

Beşiktaş'ın kasası doluyor! 2 yıldız da gidiyor

Beşiktaş'ın kasası doluyor! 2 yıldız da gidiyor

Beşiktaş, Gedson Fernandes ve Bakhtiyor Zaynutdinov'un satışı için Zenit ile anlaşmaya çok yakın. Siyah-beyazlılar, bu transferlerin gerçekleşmesiyle önemli bir gelir elde edecek.

Spor

13.06.2024, 17:31

Rus ekibi Zenit, Beşiktaş'tan Gedson Fernandes ve Bakhtiyor Zaynutdinov'u kadrosuna katmak üzere. Transferlerin gerçekleşmesi durumunda Beşiktaş, ciddi miktarda bir gelir elde edecek. Siyah-beyazlı yönetim, bu anlaşmaların son aşamasına gelmiş durumda.

Adı Beşiktaş ile anılıyordu! Ve sürpriz imza... Adı Beşiktaş ile anılıyordu! Ve sürpriz imza... Haberi Görüntüle

GEDSON FERNANDES İÇİN 17 MİLYON EURO

Sabah gazetesinin haberine göre, Beşiktaş, Gedson Fernandes için Zenit ile 17 milyon euro bonservis artı 2 milyon euro bonus karşılığında anlaşmak üzere. Bu transferin gerçekleşmesiyle Beşiktaş, önemli bir gelir elde edecek. Bonservis bedelinin yarısı ise eski kulübü Benfica'ya gidecek.

Galatasaray'ın yeni transferi Batshuyi imza için İstanbul'da Galatasaray'ın yeni transferi Batshuyi imza için İstanbul'da Haberi Görüntüle

ZAYNUTDINOV DA ZENIT YOLUNDA

Zenit, Kazak futbolcu Bakhtiyor Zaynutdinov'u da kadrosuna katmak için Beşiktaş ile görüşmelerini sürdürüyor. Zaynutdinov için 4.5 milyon euro bonservis bedeli ödenmesi planlanıyor. Bu tutarın yüzde 15'i, Zaynutdinov'un eski kulübü CSKA Moskova'ya gidecek. Transferin önündeki son pürüzlerin de çözülmesiyle birlikte anlaşmanın hafta sonu resmileşmesi bekleniyor.

Lazio'dan Beşiktaş'a Immobile cevabı! Soğuk savaş başlıyor Lazio'dan Beşiktaş'a Immobile cevabı! Soğuk savaş başlıyor Haberi Görüntüle

BEŞİKTAŞ'IN KASASI DOLACAK

Gedson Fernandes ve Bakhtiyor Zaynutdinov'un transferleri, Beşiktaş'ın mali yapısını güçlendirecek. Bu anlaşmalar, siyah-beyazlı kulübün transfer piyasasında daha rahat hareket etmesini sağlayacak. Yönetim, elde edilecek gelirle hem mevcut kadroyu güçlendirmeyi hem de borçlarını azaltmayı hedefliyor.

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading