banner2

Beşiktaş'tan rekor satış: 3 saniyede tükendi!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Token'ın tanıtım toplantısında büyük bir başarıya imza attı. İşte detaylar...

Spor 26.09.2023, 12:10 26.09.2023, 12:22
Abone ol
Beşiktaş'tan rekor satış: 3 saniyede tükendi!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kripto varlık işlem platformu Paribu ile iş birliğiyle hayata geçen 'Beşiktaş Token'ın tanıtım toplantısında açıklamalarda bulundu. Toplantıya ayrıca Paribu CEO'su Yasin Oral da katıldı.

BEŞİKTAŞ TOKEN HIZLI BİR BAŞLANGIÇ YAPTI

Yasin Oral, bugün satışa çıkan yüzde 10 oranındaki Beşiktaş Token'larının inanılmaz bir hızla tükenerek 3 saniyede tamamlandığını açıkladı. Bu, büyük bir rekor olarak kayıtlara geçti.

AHMET NUR ÇEBİ'DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, toplantıda yaptığı konuşmada, kulübün ekonomisine yönelik önemli bilgiler paylaştı.

TARAFTARIN DESTEKLERİ BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR

Çebi, taraftarın bu projeye destek olmasının kulüp için büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayarak, Beşiktaş'ın bu yeni adımıyla rakiplerinden açık ara farkla gelir elde edeceğini ifade etti.

ONANA İDDİALARINA YANIT

Başkan Çebi, Jean Onana'nın Kayserispor maçında kadroya alınmamasıyla ilgili tartışmalara da açıklık getirdi ve teknik direktörün bu konudaki kararına saygı duyduğunu belirtti.

RAKİP BAŞKAN ADAYINA SERT TEPKİ

Hürser Tekinoktay'ın Onana ile ilgili yaptığı eleştirilere karşı sert bir yanıt veren Çebi, bu tür söylemlere karşı mücadele etmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Beşiktaş'ın kripto dünyasındaki bu büyük adımı, kulübün geleceğine ışık tutuyor. Beşiktaş Token, taraftarlar arasında büyük ilgi görmeye devam edeceğe benziyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!