banner2

Beşiktaş'ta şok ayrılık! Bülent Ülgen resmen görevi bıraktı

Beşiktaş'ta Bülent Ülgen, görevinden istifa etti. Ülgen ayrılık haberini sosyal medya üzerinden duyurdu.

Spor 27.07.2022, 01:18
Abone ol
Beşiktaş'ta şok ayrılık! Bülent Ülgen resmen görevi bıraktı

Yaklaşık 7 yıldır Beşiktaş'ta çeşitli pozisyonlarda görev yapan Bülent Ülgen, son bir yıldır İletişim Direktörlüğü görevini yürütüyordu. Sosyal medya üzerinden istifa ettiğini duyuran Bülent Ülgen, şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili Beşiktaşlılar,

4 yıl Beşiktaş Televizyonu Genel Müdürlüğü, 1.5 Yıl A Takımı Medya Sorumluluğu, 1 yıl İletişim Direktörlüğü görevlerini gururla ve şerefle yaptığım Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ndeki görevimden bugün itibariyle istifa edip ayrılmış bulunmaktayım. Bu süre zarfında yaşadığımız 3 şampiyonluk hayatımın sonuna kadar onurla anacağım en özel anlar..

BEŞİKTAŞLILARA TEŞEKKÜR EDERİM 

Görev yaptığım süre zarfında Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine, büyük bir emek ve özveriyle canını dişine takarak bu kutsal görevi yapan başta iletişim departmanında görevli birbirinden kıymetli profesyonel çalışma arkadaşlarıma, hep birlikte Beşiktaş’a hizmet etme şerefini yaşadığımız tüm Beşiktaşlılara teşekkür ederim.

HAKKINIZI HELAL EDİN 

Yoğun tempoda zaman zaman ihmal ettiğim aileme anlayışları, destekleri için özellikle teşekkür ederim. Hayatta en değer verdiğim insanların başında gelen Rahmetli Babam “Öğretmenim” Oktay Ülgen’in bana en kıymetli mirası olan Beşiktaş kimliğini umarım layıkıyla temsil edebilmişimdir.

Görev sürem boyunca istemeden de olsa sürçü lisan ettiysem affola. Beşiktaş’ı önceleyen, Beşiktaş için çalışan tüm dostlarıma benden yana hakkım helaldir. Siz de hakkınızı helal edin. Allaha ısmarladık."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!