banner2

Beşiktaş'ta Rosier'e çılgın karşılama

Beşiktaş taraftarları, yeni sezon için tekrar anlaşılan Valentin Rosier'e transfer görüşmelerinde gösterdiği tavırdan dolayı özel bir jest yapacak.

Spor 24.07.2021, 12:05 24.07.2021, 12:23
Abone ol
Beşiktaş'ta Rosier'e çılgın karşılama

Beşiktaş'ta zorlu süreçten sonra yeniden anlaşılan Valentin Rosier heyecanı yaşanıyor.

Sporting Lizbon'dan bir sezon daha zorunlu satın alma opsiyonu ile kiralanan Fransız sağ bekin kısa sürede İstanbul'da olması bekleniyor.

TARAFTARDAN ÇILGIN KARŞILAMA

Transfer sürecinde kulübü Sporting Lizbon'un Galatasaray ile anlaşmasına rağmen ısrarla Beşiktaş'a gitmek istediğini belirterek Sarı-kırmızıları reddeden Rosier, taraftarın büyük sevgisini kazandı. 

Sosyal medyada harekete geçen Siyah-beyazlı taraftarlar, transferde sürecinde Beşiktaş'a gösterdiği sevgi için 25 yaşındaki sağ beke, İstanbul Havalimanı'nda özel bir karşılama töreni düzenleyecek.

Resim

TOPLAM MALİYET 

Beşiktaş'ın Valentin Rosier için ödeyeceği bonservis bedeli belli oldu.

Bu sene 300 bin Euro'ya tekrar kiralanan Fransız sağ bek için, sezon sonu devreye girecek zorunlu satın alma opsiyonu için 5 milyon euro ödenecek. 

Öte yandan bu transferde Galatasaray ile çekişen Beşiktaş, 3 milyon Euro karşılığında anlaşmasına rağmen ezeli rakibinin devreye girmesiyle Sporting Lizbon'a daha yüksek bir teklif yapmak zorunda kalmıştı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!