SON DAKİKA
BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ CANLI İZLE! BJK başkanlık seçimi Hasan Arat mı, Serdar Adalı mı önde? Beşiktaş 35. başkanı kim olacak?

BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ CANLI İZLE! BJK başkanlık seçimi Hasan Arat mı, Serdar Adalı mı önde? Beşiktaş 35. başkanı kim olacak?

Beşiktaş Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu, BJK Emlakjet Spor Kompleksi'nde yapılıyor. Başkan adayları Hasan Arat ve Serdal Adalı, siyah beyazlı kulübün yeni başkanı olmak için yarışıyor. Peki BJK başkanlık seçimi Hasan Arat mı, Serdar Adalı mı önde? Beşiktaş 35. başkanı kim olacak? İşte Beşiktaş başkanlık seçimi canlı izleme linki

Spor

23.01.2024, 21:47

Beşiktaş Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulu, BJK Emlakjet Spor Kompleksi'nde başladı. Siyah-beyazlı kulübün 35. başkanının belirleneceği kongre, büyük bir katılımla gerçekleştiriliyor. Genel kurulda divan başkanlığına Ahmet Akpınar seçildi.

Eski yöneticiler Hasan Arat ile Serdal Adalı'nın başkanlık için yarışacakları kongrede, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başkan adaylarının konuşmalarına geçildi. Peki BJK başkanlık seçimi Hasan Arat mı, Serdar Adalı mı önde? Beşiktaş 35. başkanı kim olacak? İşte Beşiktaş başkanlık seçimi canlı izleme linki

Galatasaray'da transfer operasyonu! 6 yıldız için karar aşaması... Haberi Görüntüle

Sparta Prag - Galatasaray şifresiz hangi kanallardan canlı izlenir? Prag... Haberi Görüntüle

BJK BAŞKANLIK SEÇİMİ HASAN ARAT MI, SERDAR ADALI MI ÖNDE?

Beşiktaş Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulunda başkan adaylarının konuşmalarının ardından, saat 11.00 itibariyle oy verme süreci başlatıldı.

Siyah-beyazlı kulübü gelecek 1,5 yıl boyunca yönetecek olan yönetim kurulunu belirlemek için 21 sandıkta oy kullanılmaya başlandı. BJK Emlakjet Spor Kompleksi'nde düzenlenen genel kurulda, 21 bin 219 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor.

Hasan Arat ile Serdal Adalı'nın başkanlık için yarışacağı Beşiktaş'ın kongresinde, genel kurul üyeleri turuncu renkte basılan oy pusulalarını Hasan Arat, beyaz renkte basılanları ise Serdal Adalı için kullanacak.

Oy verme işlemi, günün sonunda saat 17.00'de tamamlanacak.

BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ CANLI İZLE
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading