banner2

Berat Özdemir giderken ağladığını itiraf etti! "Trabzonspor masadaysa benim için konu kapanmıştır"

Trabzonspor'un Al-Ettifaq kulübünden kiraladığı Berat Özdemir, Trabzon'a dönüşünü coşkuyla kutladı ve duygusal anlar yaşadı. Kendisini havalimanında karşılayan Trabzonspor taraftarlarına teşekkür eden Berat Özdemir, "Burası benim evim. Trabzonspor masadaysa benim için konu kapanmıştır" ifadelerini kullandı.

Spor 06.09.2023, 11:47 06.09.2023, 12:58
Abone ol
Berat Özdemir giderken ağladığını itiraf etti! "Trabzonspor masadaysa benim için konu kapanmıştır"

Trabzonspor'un eski oyuncusu Berat Özdemir, Al-Ettifaq'tan kiralık olarak geri döndü ve Trabzon'a geldi. Berat Özdemir, bu dönüşünün ardından "Burası benim evim" dedi ve "Trabzonspor masadaysa benim için konu kapanmıştır" ifadesini kullandı.

AĞLADIĞINI İTİRAF ETTİ

2022 yılında Trabzonspor'dan ayrılırken duygusal bir an yaşadığını itiraf eden Berat Özdemir, şimdi tekrar bu formayı giymenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Havalimanında taraftarlar tarafından karşılanan Berat, duygusal bir anı hatırlatarak, "Giderken uçakta ağlayarak gitmiştim ama Allah bugünleri görmeyi yeniden nasip etti. Sağ olsunlar taraftarlarımız her zaman sevgi gösterdiler, ben de karşılığını sahada vermeye çalıştım" dedi.

Milli aradan sonra oynanacak Beşiktaş maçına hazır olduğunu vurgulayan Özdemir şu açıklamayı yaptı:

"Sezon başında iyi bir kamp geçirdim. Ben hazırım. Bundan sonrası için kararı hocamız verecek. Hazır olduğumu söyleyebilirim" 

Trabzonspor taraftarlarına da seslenen Berat, geçmişteki başarıları hatırlatarak, "Şampiyon olduğumuzda stadyumda taraftarlarımız bize destek oluyorlardı. Beşiktaş maçı ile birlikte yeniden onları stadyumda görmek istiyorum" dedi.

Başka transfer teklifleri almasına rağmen Trabzonspor'u tercih ettiğini belirten Berat Özdemir, "Burası benim evim. Trabzonspor masadaysa benim için her zaman konu kapanmıştır. Bu transferde de aynısı oldu" ifadelerini kullandı.

Berat Özdemir, taraftarların coşkulu karşılamasının ardından araca binerken, taraftarların isteği üzerine dışarı çıkarak kalabalığa üçlü çektirdi. Daha sonra konaklayacağı otele doğru hareket etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!