banner2

Barcelona'ya gittiğine pişman ettiler! Transfer olan genç yıldız Emre Demir isyan etti!

Kayserispor'dan Barcelona'ya transfer olan Emre Demir, adeta isyan etti. Transfer süreci ve bu sezonki durumuna ilişkin demeç veren genç yıldız Emre Demir, transferinin resmileşmesinin ardından Kayseri ekibinde oynatılmaması konusunda sitemde bulundu.

Spor 10.06.2022, 02:11 10.06.2022, 02:11
Abone ol
Barcelona'ya gittiğine pişman ettiler! Transfer olan genç yıldız Emre Demir isyan etti!

Transfer sonrası yaşadıklarını anlatan genç yıldız Emre Demir, Kalan aylar hep düşünceyle geçti. Oranın çok zor olduğunu biliyorum. Hem dil, hem de saha içi durumlarını biliyorum. Orada kalıcı olmak istiyorum. Barcelona, menajerimle sürekli görüşüyor. Şu durumda ben de ondan bilgi alıyorum. Barcelona'ya gideceğim için çok heyecanlıyım. Transfer sonrası daha farklı izlemeye başladım. Kendimi de sahaya koyarak izledim. Ülkemi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum” dedi.

MESSİ'NİN GİDİŞİ BENİ ÜZDÜ! ORADA ONUNLA BERABER OYNAMAK İSTİYORDUM

Messi’nin gidişine üzüldüğünü söyleyen Emre Demir, “Küçüklüğümden beri hayalim orada olmaktı. Messi'nin gidişi beni üzdü. Orada onunla beraber oynamak istiyordum. Çok küçük yaşımda Barcelona'ya gitmiştim ama imzayı İstanbul'da atmıştım. Henüz Barcelona'ya gitmedim” ifadesini kullandı.

NEDEN OYNATILMADIĞIMI DA BİLMİYORUM

Barcelona’ya imza attıktan sonra forma şansı bulamadığını ifade eden Demir, “Barcelona benim oynamamı daha çok istiyordu. İmzayı attıktan sonra kulüp içinde farklı bir tavır oluştu bana. Oynatılmadım, Hatta oynasam, Kayserispor ekstra bonus kazanacaktı. Neden oynatılmadığımı da bilmiyorum. Oynamayı çok istiyordum ama bana o şansı vermediler. Sezon içerisinde 1-2 sakatlık yaşadım. Barcelona'da temaslı oyun olacağını biliyorum. Oraya çok hazır gitmek için çalışmalarımı sürdürüyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!