Yandex Metrica

Sitede Ara

Aziz Yıldırım kaç oy aldı? Aziz Yıldırım seçimi kaç farkla kaybetti?

Aziz Yıldırım kaç oy aldı? Aziz Yıldırım seçimi kaç farkla kaybetti?

Fenerbahçe'de tarihi başkanlık seçimi 9 Haziran Pazar günü gerçekleşti. Oy verme işlemlerinin sona ermesinin ardından sandıklarda oy sayımına geçildi ve sonuçların açıklanması heyecanla beklenmeye başlandı. Aziz Yıldırım kürsüye çıkarak rakibi Ali Koç'un yeni dönemdeki başkanlığını tebrik etti. Ali Koç ile Aziz Yıldırım arasında yapılan seçimi az farkla Ali Koç kazandı. Peki Aziz Yıldırım kaç oy aldı? Aziz Yıldırım seçimi kaç farkla kaybetti?

Spor

10.06.2024, 09:25

Fenerbahçe Kulübü 9 Haziran'da tarihi seçimini tamamladı. Efsanevi başkanlardan Aziz Yıldırım ile mevcut başkan Ali Koç arasındaki seçimde ii kimin göğüsleyeceği merak konusuydu. Ülker Stadyumu'nda düzenlenen genel kurul toplantısı için sabahın erken saatlerinde stadyuma gelen kongre üyeleri uzun kuyruklar oluşturarak oylarını kullandı. Seçime yoğun bir katılım söz konusuydu. Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un yarıştığı seçimde oy verme işlemi saat 17.00'de sona erdi. 

13'lük Türk, Magnus Carlsen'i mat etti 13'lük Türk, Magnus Carlsen'i mat etti Haberi Görüntüle

AZİZ YILDIRIM KAÇ OY ALDI?

33 bin üyenin üyenin oy kullanma hakkının olduğu seçime katılım rekoru kırıldı. Toplamda 27 bini aşkın rekor oy kullanıldı. Seçimleri Ali Koç kazandı. Aziz Yıldırım'a ise 10.483 oy çıktı. 

John Lundstram, transfer öncesi Abdullah Avcı ile ne konuştu? John Lundstram, transfer öncesi Abdullah Avcı ile ne konuştu? Haberi Görüntüle

AZİZ YILDIRIM SEÇİMİ KAÇ FARKLA KAYBETTİ?

Aziz Yıldırım'ın oy pusularının rengi beyaz, Koç'un oy pusularının rengi sarı oldu. Yıldırım'ın ise beyaz olduğu seçimde 46 bin 410 üyenin oy kullanma hakkı vardı. 33 bin üyeden 27.489 üyenin oy kullandığı öğrenildi. Toplam geçerli oy sayısı ise 26.947 oldu. Ali Koç'a 16.464 oy çıkarken  Aziz Yıldırım ise 10.483 oy aldı. Ali Koç Fenerbahçe'nin yeni başkanı seçildi. 

Fenerbahçe ayrılığı resmen açıkladı: Mourinho ile görüşüp kamptan ayrıldı Fenerbahçe ayrılığı resmen açıkladı: Mourinho ile görüşüp kamptan ayrıldı Haberi Görüntüle

ALİ KOÇ KAÇ SENE DAHA BAŞKAN?

Fenerbahçe'de 3. Ali Koç dönemi başladı. Ali Koç Fenerbahçe başında 3 sene daha başkanlık yapacak. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Spor


Loading