banner2

Aziz Yıldırım'dan 4 işadamına Fenerbahçe başkanlığı teklifi

Kötü gidişatın ardından sahalara geri dönmeye hazırlanan Aziz Yıldırım, çok ünlü 4 Fenerbahçeli iş adamına "Başkanlık için hazır mısınız? Hazırsanız çalışmaya başlayalım." mesajı gönderdi. 4 isimden de 'hayır' cevabı gelirse Aziz Yıldırım kendisi aday olacak.

Spor 10.06.2023, 11:03 10.06.2023, 11:33
Abone ol
Aziz Yıldırım'dan 4 işadamına Fenerbahçe başkanlığı teklifi

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğu ezeli rakibi Galatasaray'a kaptıran ve görevi boyunca mutlu sona ulaşamayan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'a tepkiler devam ederken Aziz Yıldırım, sahalara geri dönmeye hazırlanıyor.

''SENİ TARAFTAR İLE GÖNDERECEĞİM''

Geçtiğimiz sezon, ''Seni taraftar ile göndereceğim'' diyerek Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’a mesaj gönderen eski başkan Aziz Yıldırım kötü gidişatın önüne geçmek için şimdiden kolları sıvadı. 

''HAZIRSANIZ ÇALIŞMAYA BAŞLAYALIM''

Hürriyet'te yer alan habere göre; Çok ünlü 4 Fenerbahçeli işadamına mesaj gönderen Aziz Yıldırım'ın ''Başkanlık için hazır mısınız? Hazırsanız çalışmaya başlayalım.'' dediği aktarıldı.

AZİZ YILDIRIM'IN 'B' PLANI HAZIR

Ancak Aziz Yıldırım, teklif götürdüğü 4 iş adamından henüz bir yanıt alabilmiş değil ama “Hayır” yanıtına karşın da ‘B planı hazır.’ Aziz Yıldırım, gerekirse kendisi aday olacak. Şimdiden eski arkadaşlarıyla bir araya geliyor. 

ESKİ DOSTTAN ÇAĞRI: İNSİYATİF ALMALI

Daha önce Aziz Yıldırım ile birlikte çalışan ve yönetimde aktif rol alan Hakan Bilal Kutlualp, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Aziz Yıldırım'a çağrıda bulunmuş ve şu ifadeleri kullanmıştı;

''Sayın Aziz Yıldırım'a çağrımdır. Fenerbahçenin şu an bulunduğu durum hakkında bir  değerlendirme yapmalı, yönetime tecrübelerini aktarmalı, ve yahut başka inandığı bir şekilde Fenerbahçenin karṣısındaki bu organize yapılarla mücadelede istediği posizyonda insiyatif almalıdır...''

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!