banner2

Avrupa şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımı döndü: Asıl film Dünya Kupası'nda

Son dakika haberleri... Avrupa Ampute Futbol Şampiyonu olan milli takımımız İstanbul'a geldi. Teknik direktör Osman Çakmak "Bu fragman. Asıl film Dünya Kupası'nda" ifadelerini kullandı.

Spor 20.09.2021, 14:05 20.09.2021, 16:55
Abone ol

2021 Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası finalinde İspanya'yı 6-0 yenerek kupayı müzesine götüren Ampute Milli Takımımız, Türkiye'ye döndü.

Bugün saat 14.00'de İstanbul Havalimanı'na gelen milli takım kafilesinin kalabalık bir taraftar gurubu ve basın mensupları karşıladı. 

Şampiyonluk sonrası duygularını paylaşan Ampute Futbol Milli Takımı oyuncusu Şeyhmus Erdinç, "Avrupa Şampiyonu olduk ama bitmedi. Bugünden itibaren Dünya Kupası'na hazırlanmaya başlıyoruz." açıklamasında bulunarak yoluna emin adımlarla devam edeceklerini açıkladı.

OSMAN ÇAKMAK: BU FRAGMAN ASIL FİLM DÜNYA KUPASI'NDA 

Havalimanındaki çoşkulu karşılaşmadan mutlu olduklarını aktaran Ampute Milli Takımı teknik direktörü Osman Çakmak, "Biz Avrupa'da bir numarayız. O yüzden dedim ki yabancı gelip geçici biz bu ülkenin askerleriyiz,çocuklarız. Biz herkese saygıda bulunuyoruz. Onun için bu çocukları ödüllendirelim. Başarı tesadüf değil. Bu fragman. Asıl film Dünya Kupası'nda" ifadelerini kullandı.

TURKCELL'DEN MİLLİLERE 1 MİLYON TL ÖDÜL!

İstanbul'da coşkuyla karşılanan Ampute Futbol Milli Takımına Turkcell'den büyük bir jest geldi.

Tüm takıma pirim sözü veren Turkcell, toplam 1 milyon TL başarı primi dağıttı.

OSMAN ÇAKMAK AÇIKLAMALARI;

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!