banner2

Astan Villa formasından korkuyor! İlk maç için büyük tedirginlik var

İngiltere Kadınlar Süper Lig'in yeni sezonu yaklaşırken, Aston Villa Kadın Takımı, üretici firmanın tasarladığı formlardan dolayı sahaya çıkmaktan çekiniyor. Formaların terleme sonrası vücuda yapışması, futbolcuları rahatsız ediyor.

Spor 28.09.2023, 11:43 28.09.2023, 11:55
Abone ol
Astan Villa formasından korkuyor! İlk maç için büyük tedirginlik var

Aston Villa Kadın Takımı, yeni sezonda 1 Ekim'de başlayacak olan İngiltere Kadınlar Süper Lig'i için hazırlıklarını sürdürüyor. Ancak, bu heyecan verici dönemde futbolcular, forma sorunu yüzünden endişeli.

TERLEME SONRASI VUCUDA YAPIŞIYOR

Üretici firma tarafından tasarlanan formalar, özellikle terleme sonrası yaşanan sorunlar nedeniyle eleştiriliyor. Futbolcular, ıslak formların vücuda yapışmasının rahatsızlık verdiğini ifade ediyor.

ERKEK TAKIMI DA SORUN YAŞIYOR

Aston Villa'nın erkek takımı da benzer sorunlarla karşı karşıya. Özellikle sıcak havalarda forma rahatsızlığı yaşanıyor ve bu durum, futbolcuların performansını olumsuz etkiliyor.

Aston Villa Kadın Takımı, İngiltere Kadınlar Süper Lig'in yeni sezonunda ilk maçına çıkmaya hazırlanıyor. Ancak, futbolcuların korkulu rüyası haline gelen formalardan dolayı bu heyecanlı anın tadını çıkaramayacak gibi görünüyor.

KADIN OYUNCULAR TEDİRGİN

Üretici firma tarafından tasarlanan formalar, özellikle terleme sonrası yaşanan sorunlar nedeniyle eleştiriliyor. Formaların fazlasıyla ıslanması ve vücuda yapışması, kadın oyuncuları rahatsız ediyor. Bu durum, sahada futbola odaklanmalarını zorlaştırıyor ve futbolcular, formaları giymek istemediklerini dile getiriyorlar.

Sorun sadece kadın takımıyla sınırlı değil. Aston Villa'nın erkek takımı da benzer sorunlarla karşı karşıya. Özellikle sıcak havalarda forma rahatsızlığı yaşanıyor ve bu durum, futbolcuların performansını olumsuz etkiliyor.

Aston Villa, formalardaki bu sorunların bir an önce çözülmesini ve oyuncuların maça konsantre olabilmesini istiyor. İngiltere Kadınlar Süper Lig'deki ilk maçları yaklaşırken, formalardaki bu sıkıntılar çözülmezse, takımın performansı üzerinde olumsuz bir etki yaratabilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!