Yandex Metrica

Sitede Ara

Arda Turan yardımcı antrenör oluyor! Görev alacağı takım belli oldu

Arda Turan yardımcı antrenör oluyor! Görev alacağı takım belli oldu

Son dakika transfer haberleri... Geçtiğimiz günlerde aktif futbolculuk kariyerini sonlandıran Arda Turan, yardımcı antrenör olarak sahalara geri dönecek. Efsane oyuncu yuvasında kalmaya devam edecek.

Spor

05.05.2024, 14:44

Galatasaray tarihinin efsane oyuncuları arasında yer alan Arda Turan, yardımcı antrenör oluyor.

Futbolculuk kariyeri sona eren Arda'nın altyapısından yetiştiği Galatasaray'ın teknik ekibine dahil olacağı iddia edildi.

Önceki gün Florya'da Okan Buruk ve Erden Timur ile yemekte buluştuğu öğrenilen 35 yaşındaki ismin, kısa süre içerisinde resmi olarak duyurulması bekleniyor.

2 milyon gurbetçiye şok! Almanlar, Avusturya-Türkiye maçını yayınlamayacaklar 2 milyon gurbetçiye şok! Almanlar, Avusturya-Türkiye maçını yayınlamayacaklar Haberi Görüntüle

OKAN BURUK'TAN ARDA TURAN AÇIKLAMASI

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, İstanbulspor ile oynanan hazırlık maçı sonrası Arda Turan ile ilgili gelen soruya cevap verdi.

Arda'nın kendileri ve Türk futbolu için çok değerli bir isim olduğunu söyleyen Buruk, "Galatasaray'ın kapıları onun için her zaman açıktır. Arda'nın da futbol sonrası hangi konuda futbolun içinde olacağına kendi karar verecek. Bununla ilgili kendini geliştirecektir. Geleceğine yatırım yapacaktır. Arda bizim için önemli. Şu anda böyle bir görüşmemiz olmadı" ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading