banner2

Arda Turan kalp krizi geçiren eski hocasını unutmadı!

Son dakika haberleri... Geçtiğimiz ay futbolu bıraktığını açıklayan Arda Turan, kendisini keşfeden eski teknik direktörünü zor gününde yalnız bırakmadı.

Spor 22.09.2022, 11:54 22.09.2022, 11:54
Abone ol
Arda Turan kalp krizi geçiren eski hocasını unutmadı!

Galatasaray ve Milli Takım ’ın efsane ismi Arda Turan, evinde tedavi gören Trakyagücü Teknik Direktörü Kadir Güçlü’yü ziyaret ederek acil şifalar diledi.

Geçirdiği kalp krizi sonrası uzun süredir tedavi altında olan Kadir Güçlü’yü sevenleri yalnız bırakmıyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde emekliliğini açıklayan Türk futbolunun efsane ismi Arda Turan, kendisini keşfeden hocasını evinde ziyaret etti. Turan Kadir Hoca’ya acil şifalar dilerken onu tekrar sahalarda göreceğine inandığını kaydetti.

ARDA TURAN'I 8 YAŞINDA KEŞFETTİ

Arda Turan’ı keşfeden isim olan Kadir Güçlü, “Arda’yı 8 yaşında mahalledeki toprak sahada oynarken gördüm. İlk olarak Bayrampaşa Demirspor’da oynadı ama o zaman federe değildik. Altıntepsispor’a geçti. Sonrasını zaten biliyorsunuz” dedi.

İstanbul amatör Futbol camiasının sevilen isimlerinden olan Kadir Güçlü'nün tedavisi SBÜ Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!