Arda Turan futbolu bırakıyor mu? Arda Turan teknik direktör mü olacak?

Arda Turan'ın futbolu bırakıp bırakmayacağı günün en çok merak edilenleri arasında yer alıyor. Arda Turan'ın Galatasaray ile sözleşmesinin sona ermesi sonrasında takımda oynayamayacağı için başka bir kulüpte oynamak istemediğini söyledi. Peki Arda Turan futbolu bırakıyor mu? Arda Turan teknik direktör mü olacak?

Spor 29.06.2022, 10:19 29.06.2022, 10:26
Abone ol
Arda Turan futbolu bırakıyor mu? Arda Turan teknik direktör mü olacak?

Arda Turan'ın futbolu bırakıp bırakmayacağı merak ediliyor. Ünlü futbolcu Arda Turan, son olarak kariyeri hakkında konuştu. Katıldığı canlı yayında geleceği hakkında açıklama yapan ARda Turan günün en çok merak edilenleri arasında yer alıyor. Peki Arda Turan futbolu bırakıyor mu? Arda Turan teknik direktör mü olacak?

ARDA TURAN FUTBOLU BIRAKIYOR MU?

Arda Turan'ın Galatasaray le sözleşmesi bittikten sonra, geleceği hakkında açıklama yaptı. Teknik direktörlük hakkında konuşan Arda Turan, "Galatasaray'da oynayamayacağıma göre, futbol kariyerimi Katar'da, ABD'de, eşimin ve ailemin rahat edeceği bir yerde olur, rahat edemeyeceği bir yerde oynamayı düşünmüyorum. Süper Lig'de herhangi bir takımda oynamayı düşünmüyorum." sözlerini kullandı.

ARDA TURAN TEKNİK DİREKTÖR MÜ OLACAK?

Ünlü futbolcu Arda Turan, teknik direktörlük hakkında şu sözleri kullandı:

“Alttan bir takımı alıp UEFA Kupası final yolculuğuna giden bir hikaye olsa ona hizmet etmek isterim ama onun dışında futbol oynayacağımı düşünmüyorum. Teknik direktör olmak istiyorum, iyi bir teknik direktör olacağımı düşünüyorum. Çalışıyorum, ekibimi topluyorum.

Kerem Yavaş var Şenol Güneş’in yardımcılığını yaptı. Emrah Karakovan var, A Milli Takımın kaleci antrenörü. O isterse onu oradan alacağım. Rijkaard’ın yardımcılığını yapmış Carlos var. Atletico Madrid’den yardımcı antrenörlük yapmış Oscar var. Böyle bir ekiple hocalık yapmak istiyorum."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!