Yandex Metrica

Arda Gürcistan maçında oynayacak mı? Montella resmen açıkladı: Anlaması gerekiyor

Arda Gürcistan maçında oynayacak mı? Montella resmen açıkladı: Anlaması gerekiyor

Polonya ile oynanan hazırlık maçında Arda Güler’i sonradan oyuna alan Türkiye A Millî Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella, EURO 2024'teki ilk maç öncesi yıldız futbolcu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Spor

16.06.2024, 17:19

A Milli Futbol Takımımız F Grubu’nda ilk maçını 18 Haziran Salı Günü Gürcistan karşısında çıkacak. Kritik maç öncesi A Millî Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella'dan çarpıcı açıklamalar geldi. 

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İtalyan teknik adam, çok merak edilen bir konuya değindi. Ay-yıldızlı takımın teknik direktörü, Real Madrid'in yıldızı Arda Güler'in Gürcistan maçında oynayıp oynamayacağıyla ilgili soruyu yanıtladı.

Premier Lig devi peşinde! Barış Alper Yılmaz'ın transferi an meselesi... Premier Lig devi peşinde! Barış Alper Yılmaz'ın transferi an meselesi... Haberi Görüntüle

"ANLAMASI GEREKİYOR"

Arda Güler sorusunu yanıtlayan İtalyan teknik adam, "Arda Güler hem Fenerbahçe'de hem de Real Madrid'de genelde sağ kanatta oynadı. Tek başına oynasaydı 10 numara olabilirdi ama şu an için sağ kanat oynamaya daha yakın gibi." dedi.

Sözlerine devam eden Montella, "En önemlisi dengeyi iyi kurabilmek. Son maçta iyi oynadı ama isteklerimizi tamamıyla anlaması gerekiyor. Arzumuz var, onunla başlayabiliriz. Ancak onu sonradan da oyuna alabilirim. Şu an karar aşamasındayım." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

19

50

13

12

8

1

2

5

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Spor


Loading