banner2

Arda Güler gidiyor mu? Real Madrid kararını verdi!

Genç yetenek Arda Güler, sakatlık nedeniyle henüz sahalara dönemediği bir dönemde flaş bir iddia ile gündemde. İspanyol La Liga takımlarından Real Betis, Arda Güler'i kiralama teklifiyle ilgili olarak gündeme geldi. Ancak Real Madrid'den gelen yanıt oldukça net oldu.

Spor 05.09.2023, 11:23 05.09.2023, 16:17
Abone ol
Arda Güler gidiyor mu? Real Madrid kararını verdi!

Real Madrid, bu sezon kadrosunda düşündüğü ve başka bir takıma kiralamak istemediği Arda Güler'e birçok teklif gelmeye devam ediyor. Sakatlığını büyük ölçüde atlatan ve sahalara dönme aşamasına gelen Arda Güler'e son teklif Real Betis tarafından yapıldı.

REAL BETİS ARDA'YA KAFAYI TAKTI

Real Betis, Arda Güler'i kiralamak için Real Madrid'e teklif sundu ve Arda'yı oynatma konusunda garanti verdi. Real Betis, Arda Güler'i tüm maçlarda 11'de sahaya süreceğini taahhüt etti. Ancak Real Madrid'den gelen yanıt bu teklife olumsuzdu.

ANCELOTTI'DEN İZİN ÇIKMADI

Real Madrid, bu sezon hücum hattına istediği transferleri yapamadığı için teknik direktörleri Carlo Ancelotti'nin talimatıyla Arda Güler'in ayrılmasına izin vermiyor. Ancelotti, Arda'yı takımın rotasyonunda kullanmayı planlıyor ve milli oyuncunun ilerleyen günlerde sahaya sürülmesini düşünüyor.

Bu gelişmeler doğrultusunda, Arda Güler'in Real Madrid ile olan kontratı ve geleceği hala belirsizliğini koruyor. Ancelotti'nin planlarına göre, Arda Güler'in takıma dönmesi ve katkı sağlaması bekleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!