banner2

Arda Güler'den bomba itiraf! Real Marid'in idmanları...

Real Madrid'e yaz transfer döneminde Fenerbahçe'den transfer olan Arda Güler, yaşadığı sakatlıklar nedeniyle henüz forma giyme şansı bulamadı. Genç yetenek, idmanlardaki zorlu tempoyu ve takım içindeki rekabeti anlattı. İşte detaylar...

Spor 20.11.2023, 10:42
Abone ol
Arda Güler'den bomba itiraf! Real Marid'in idmanları...

Real Madrid'e geçtiğimiz yaz transfer olan Arda Güler, üst üste yaşadığı sakatlıklar nedeniyle henüz İspanyol devinin formasını giyemedi. Ancak genç futbolcu, 2 hafta içinde sakatlığını atlatarak formaya dönmeye hazırlanıyor.

ZORLU TEMPO

Akşam Gazetesi'nin haberine göre, Arda Güler, Türkiye'de ve İspanya'da yaşadığı futbol farklılıkları hakkında sorulan sorulara ilginç bir yanıt verdi. Genç futbolcu, "İdmanlarda inanılmaz bir tempo var. Yüzde 100'ünle oynaman gerekiyor. Takımda çok önemli isimler var" ifadeleriyle idmanlardaki rekabeti ve tempoyu vurguladı.

İRALIK GÖNDERİLME İDDİALARI

Arda Güler'in adı kiralık gönderilme iddialarıyla anılsa da genç futbolcunun Fenerbahçe'ye ya da başka bir takıma bu sezon kiralık gitmeyi düşünmediği belirtiliyor. Ayrıca, Real Madrid cephesinde de Arda Güler'i kiralama gibi bir düşünce bulunmadığı öne sürüldü.

HAZIR HALE GELME SÜRECİ

Arda Güler'in sakatlıklarını atlatarak yakın zamanda formaya dönmesi bekleniyor. Ancak teknik direktör Carlo Ancelotti'nin, genç yeteneği riske etmemek adına dikkatli bir şekilde hazır hale gelmesini beklediği belirtiliyor.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!