banner2

"Arda Güler çok üzüldü, gözleri doldu"

Real Madrid'in milli yıldızı Arda Güler, 1,5 aylık sakatlık sonrasında umutla beklenen dönüşünü yapmaya hazırlanırken, yeniden sakatlanarak büyük üzüntü yaşadı.

Spor 27.09.2023, 15:33 27.09.2023, 15:47
Abone ol
"Arda Güler çok üzüldü, gözleri doldu"

Real Madrid'de forma giyen milli yıldız Arda Güler, bir süre sakatlık sonrasında sahalara dönme umuduyla antrenmanlara katılıyordu. Ancak, moralini yükselten bu dönüş umudu, beklenmedik bir şekilde sona erdi.

HEYECAN DOLU BEKLEYİŞ VE ARDINDAN GELEN KÖTÜ HABER

Real Madrid taraftarları, Arda Güler'in sahada yeniden performans sergilemesini heyecanla bekliyordu. Las Palmas maçı öncesi yapılan basın toplantısında Carlo Ancelotti'nin Arda için övgü dolu sözleri, beklentileri daha da yükseltmişti. Ancak bu umutlu atmosferin üzerine kara bulutlar çöktü.

Real Madrid kulübü, resmi web sitesi üzerinden Arda Güler'in yeniden sakatlandığını duyurdu. İspanyol basını ise milli futbolcunun en az 3 hafta sahalardan uzak kalacağını aktardı. Arda Güler, moral bulduğu bir dönemde bu kötü haberi alınca büyük bir üzüntü yaşadı.

UMUTSUZ ANLAR VE GÖZ YAŞLARI

Santiago Bernabeu'da ilk kez sahaya çıkmayı bekleyen Arda Güler'in bu sakatlık haberini alırkenki tepkisi İspanyol basınında geniş yer buldu. Defensa Central, Arda Güler'in "İnanamıyorum, yine mi?" dediğini yazdı. Haberde ayrıca Arda'nın, ailesini arayarak üzücü haberi paylaştığı ve gözlerinin dolduğu anlatıldı.

ÖZEL ÇALIŞMA İHTİYACI

Bu yeni sakatlık sonrasında Arda Güler'in iyileşme süreci yakından takip edilecek. Kimilerine göre 3 hafta, kimilerine göre ise 1 ay kadar sahalardan uzak kalması bekleniyor. Bu süreçte vücudunun alt kısmını güçlendirmesi gereken Arda Güler için sağlık ekibinden Pintus özel bir çalışma yapacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!