banner2

Antalyaspor'da Nuri Şahin fırtınası devam ediyor! Hedef Süper Kupa şampiyonluğu

Son dakika haberleri... Geçen sezon Türkiye Kupası finalinde Beşiktaş'a kaybeden Antalyaspor, Süper Kupa finali öncesi hedef büyüttü.

Spor 15.11.2021, 14:37 15.11.2021, 14:52
Abone ol
Antalyaspor'da Nuri Şahin fırtınası devam ediyor! Hedef Süper Kupa şampiyonluğu

Ersun Yanal'ın ayrılığı sonrası göreve gelen Antalyaspor teknik direktörü Nuri Şahin kulüpte heyecan yaratmaya devam ediyor.

Son iki lig maçını kazanarak çıkışa geçen Akdeniz ekibi gözünü Avrupa'ya dikti.

Takım planları hakkında açıklamalarda bulunan  Antalyaspor Kulübü Başkanı Aziz Çetin, futbol sorumlusu Nuri Şahin yönetiminde takıma güzel bir hava geldiğini belirterek, 5 yıl içerisinde Avrupa kupalarında mücadele etmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

Nuri Şahin'i göreve getirerek cesaretli bir karar verdiğini belirten Çetin,  "Kariyeri, kişiliği, takım üzerindeki etkisi ortada. Bunların hepsini değerlendirdik. Hocaya da düşünüp düşünmediğini sorduk. O da her zaman teknik direktörlük hayalinin olduğunu belirtti. Deneyimli bir ekip oluşturdu. Şu an hem takımla hem şehirle hem de çalışan ve futbolcularla çok uyumlu. Nuri hoca ile hem oyun sistemi hem de takımın havası değişti. Takıma güzel bir hava geldi. Son dakika oyuncu değişikliklerinde bile bütün futbolcular oyuna girmek istiyor. Takımda bir kapris yok. Herkes hırsla mücadele ediyor. Göze hoş gelen bir futbol sergiliyoruz." ifadelerini kullandı.

SÜPER KUPA HAYALİMİZ VAR

Beşiktaş ile oynayacakları Süper Kupa finalini kazanmak istediklerini aktaran Aziz Çetin, "Şehirle bütünleşen, taraftar sayısı artan, kentte de Antalyaspor bilincini artıracak karakterde bir takım oluşturmak istiyoruz. Bunların hepsi Nuri hoca gibi bir karakterle daha kolay olacaktır. Nuri Şahin ile Avrupa hayalimiz var. Bu 5 yıllık süreçte Avrupa kupalarında mücadele etmeyi hedefliyoruz." ifadelerini kullandı.

Başkandan önce bir taraftar gibi hissettiğini söyleyen Çetin, "Hep bir kupa hayalimiz var. Süper Kupa'yı almak istiyoruz. Bu sene ligi de olabilecek en yüksek noktada bitirmeyi amaçlıyoruz." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!