banner2

Altay Manchester United'ın 1. kalecisi oluyor! Onana'nın hataları 'yeter' dedirtti

Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih'e karşı 4 gol yiyen Manchester United, Andre Onana'nın hatalarıyla sarsıldı. Taraftarlar, Milli kaleci Altay Bayındır'a olan ilgilerini artırıyor.

Spor 21.09.2023, 10:46
Abone ol
Altay Manchester United'ın 1. kalecisi oluyor! Onana'nın hataları 'yeter' dedirtti

Manchester United, Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih'e karşı oynadığı maçta, kaleci Andre Onana'nın ilk yarıdaki hatalarıyla sarsıldı. Bu hatalar, taraftarlar ve futbol otoriteleri tarafından eleştirilirken, Altay Bayındır'ın kaleye geçmesi isteniyor.

ONANA'NIN PERFORMANSI MUTLU ETMİYOR

Kamerunlu kaleci Andre Onana, Manchester United forması altında oynadığı maçlarda kalesine tam 12 isabetli şut gelirken, bu şutlardan 9 gol yedi. Bu istatistikler, Onana'nın performansının gözler önüne serildiğini gösteriyor.

SOSYAL MEDYA VE FORUMLARDA TEPKİLER ÇIĞ OLDU

Andre Onana'nın ilk yarıdaki hataları, sosyal medya platformlarında ve futbol forumlarında büyük bir tepki çekti. Taraftarlar, kaleci pozisyonunda değişiklik yapılması gerektiğini dile getiriyor.

ALTAY BAYINDIR'A BÜYÜK İLGİ

Manchester United'ın yeni transferi Altay Bayındır, henüz takım formasını giyme fırsatı bulamadı. Ancak taraftarlar, Onana'nın yerine Altay Bayındır'ı görmek istiyor. Milli kalecinin potansiyeli, taraftarlar arasında büyük heyecan yaratıyor.

TEKNİK EKİP NE YAPACAK?

Manchester United teknik ekibi, kaleci pozisyonunda yapılacak bir değişiklikle takımın savunma hattını güçlendirebilecek mi? Bu soru, taraftarlar ve futbolseverler tarafından merakla bekleniyor. Altay Bayındır'ın, Onana'nın yerine geçip geçmeyeceği ise zamanla netlik kazanacak gibi görünüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!