banner2

Altay Bayındır'dan Galatasaray'a manidar destek! Manchester United maçında...

Altay Bayındır, Manchester United'ın milli kalecisi olarak Galatasaray ile oynanacak Şampiyonlar Ligi maçı öncesi beIN SPORTS'a önemli açıklamalarda bulundu. Bayındır'ın bu özel görüşmeyi takip edenler için detaylarıyla aktarıyoruz.

Spor 03.10.2023, 10:09 03.10.2023, 10:22
Abone ol
Altay Bayındır'dan Galatasaray'a manidar destek! Manchester United maçında...

Milli kaleci Altay Bayındır, heyecanla beklenen Galatasaray - Manchester United Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde beIN SPORTS'a önemli açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın ev sahibi olduğu bu önemli mücadeleyi en iyi şekilde karşılayacaklarını ifade eden Bayındır, maç öncesi duygularını paylaştı.

Milli kaleci Altay Bayındır, Şampiyonlar Ligi heyecanı öncesinde Galatasaray'a samimi desteğini açıkladı. İşte Altay Bayındır'ın dikkat çeken açıklamaları:

MİSAFİRPERVER BİR ŞEKİLDE KARŞILAYACAĞIM

Altay Bayındır, kendi ülkesinin takımıyla karşı karşıya gelmenin gururunu yaşadığını belirterek, "Güzel ve değişik bir duygu. Kendi ülkenin takımıyla oynuyorsun. Sen de ülkeni temsilen böylesine büyük bir camianın oyuncususun güzel bir duygu. Ben de onları misafirperver bir şekilde karşılayacağım. Tabii ki benim şu an renkleri uğruna savaş verdiğim bir takım var ama benim için her zaman ülkemin takımının oyuncuları değerlidir. Herhangi bir ayrım yapmam. Her zaman başımın üstünde yerleri var. Ama sahaya çıktığımız zaman biz de kazanmak için mücadele vereceğiz. Orada arkadaşlarım var zaten hepsiyle konuşuyoruz. İnşallah sakatlıksız, kazasız, belasız bir maç olur. Zaten Galatasaray camiasının da beni orada güzel karşılayacağına eminim." dedi.

GALATASARAY'A DOSTANE YAKLAŞIM

Milli kaleci, Galatasaray'a karşı dostane bir yaklaşım sergilerken, sahada rakipleriyle mücadele edeceklerini vurgulayarak, "Her zaman başımın üstünde yerleri var. Ama sahaya çıktığımız zaman biz de kazanmak için mücadele vereceğiz." dedi.

LIVAKOVIC TRANSFERİ

Altay Bayındır, Fenerbahçe'nin kaleci transferine dair şu sözleri paylaştı:

"Transferle ilgili çok bir bilgim yoktu ama ben ayrıldıktan sonra bir kaleci alınması gerekiyordu. Livakovic çok iyi bir kaleci. Dünya Kupası'nda güzel işler yaptı. Fenerbahçe taraftarıyla beraber mutlu olsun güzel günler yaşasınlar inşallah."

JORGE JESUS ELEŞTİRİSİ

Altay Bayındır, yeni bir teknik direktörün takıma gelişini ve taktik değişikliklerini şu şekilde değerlendirdi:

"Yeni bir hoca takıma geldiği zaman farklı bir sistemle oynayan bir hoca ise eğer, bu durum bazen diğer takımların çözemediği bir sistem olabiliyor ve bu sistem işe yarıyor."

Altay Bayındır'ın Galatasaray'a verdiği bu anlamlı destek, takımın moralini yükseltecek gibi görünüyor. Şampiyonlar Ligi heyecanı tüm futbolseverleri sarmış durumda.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!