Yandex Metrica

Sitede Ara

Ali Koç'tan flaş transer açıklaması! Tarihi de açıkladı

Ali Koç'tan flaş transer açıklaması! Tarihi de açıkladı

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, yaklaşan başkanlık seçimi öncesinde transfer stratejileri ve planları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 8-9 Haziran'da yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı öncesinde NOW ekranlarında konuşan Koç, seçilmeleri halinde transfer sürecinin detaylarını paylaştı.

Spor

07.06.2024, 11:32

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, pazar günü gerçekleştirilecek başkanlık seçimi öncesinde NOW ekranlarında önemli açıklamalarda bulundu. Koç, Jose Mourinho'nun teknik direktörlük görevine getirilmesinin ardından kulübün transfer gündemi hakkında da bilgi verdi.

Kerem Aktürkoğlu Galatasaray'dan ayrılacak mı? Okan Buruk karar verdi Kerem Aktürkoğlu Galatasaray'dan ayrılacak mı? Okan Buruk karar verdi Haberi Görüntüle

SEÇİM VE TRANSFER SÜRECİ

Ali Koç, 8-9 Haziran tarihlerinde yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda yeniden seçilmesi halinde, 10 Haziran'dan itibaren transfer tekliflerine başlayacaklarını belirtti. Koç, transferde yönelecekleri futbolcular hakkında "Şu an verebileceğim isim yok. Neden yok? Çünkü isimler var. Biz her mevki için 5 futbolcu belirliyoruz. Ayın 10'undan itibaren seçildiğimiz takdirde bu isimlere tekliflere başlayacağız." şeklinde açıklamalarda bulundu.

Messi, Copa America finalinde gözyaşlarına hakim olamadı! Bileğinin son hali herkesi korkuttu Messi, Copa America finalinde gözyaşlarına hakim olamadı! Bileğinin son hali... Haberi Görüntüle

TAKVİYE VE KADRO YÖNETİMİ

Ali Koç, transfer stratejilerini ve kadro planlamasını da "Bu kadronun üzerine 3-4 takviye yapacağız. Biz bütün cephaneliği hocaya harcamadık. Eldeki oyuncuları tutmak da işin önemli bir tarafı. Çok değerli oyuncularımızı değerli kulüpler istiyor. Astronomik bir teklif gelmediği sürece satmayı düşünmüyoruz." ifadeleriyle detaylandırdı.

Koç'un açıklamaları, Fenerbahçe'nin transfer çalışmalarının titizlikle yürütüleceği ve mevcut kadronun korunmasına da özen gösterileceği mesajını verdi. Başkanlık seçimi sonrası transfer sürecinin hızlanması ve yeni isimlerin takıma katılması bekleniyor.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading